Oceny Toyota Avensis II Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW 2005-2009

Toyota Avensis II Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW 2005-2009 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Avensis II Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW 2005-2009

~Michał . B
Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW
Wypiszę tylko tutaj reszty mi się nie chce.:) Samochód duży wygodny i mocny. Przy moim przebiegu wymieniam tylko olej filtry, wymieniłem jakiś ****rele w zawieszeniu na łączną kwotę 500 zł, zaznaczę że samochodem przejechałem ponad 150 tyś km. Jeszcze takiego ,, nudnego '' w sensie eksploatacji samochodu nie miałem. Polecę każdemu. Wcześniej miałem audi a6 jeździło się super, ale ... co chwilę coś tu 500 tam 800, i tak na okrągło....
~Paweł
Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW
Bardzo ale to bardzo przyjemny samochód, nie dam oceny doskonałej, ze względu na głośność samochodu przy wyższych prędkościach (160 +). Mega pakowny, wygodny, a co najważniejsze właściwie bezawaryjny ( nie piszę o materiałach eksploatacyjnych, zawsze znajdzie się jakiś drążek, gumka, żarówka inny ****rel do wymiany )
~YeaH
Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW
Jeszcze lepsza niż 2.0 D4D. W końcu człowiek czuje to co ma pod maską. Autko po delikatnym programie na 200 KM lepiej jedzie i paradoksalnie mniej pali. Samochód w wersji prestige daje dużo satysfakcji z posiadanego wyposażenia. Jak to u Toyoty wzorowa ergonomia. Troszeczkę wkurza biały dym za autem w momencie czyszczenia filtra cząstek stałych.
2,9
~rozczarowany
Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW
Zawiodło mnie to auto okropnie. Miało być tak pięknie a w okresie 1,5 roku kiedy zrobiłem 70k km byłem w serwisie 10 razy z czego auto musiałem kilka razy zostawić ma 2-3 dni. Ponadto opieszałość i rozbrajająca bezradność serwisu skutecznie zniechęciły mnie do marki.
~bardzozlymisio
Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW
Wygodny i bardzo mily samochod, szczegolnie przyjazny na dlugie trasy. Posiadam kombi i jest rewelacyjny na wyjazdy na narty, surfing gdziekolwiek. Dodtkowo dobrze sie zbiera (pewnie ze sa lepsze) ale moment obrotowy 400 daje bardzo dobre wrazenia przy przyspieszaniu powyzej 100 km. Zuzycie jest do przezycia, ogolem godny polecenia.
~Andrzej
Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW
Jest to moja trzecia avensis T25. poprzednio byla jeszcze T22. Auto jakby na mnie skrojone, w którym wszystko pasuje i jest tak jak ma być.
~Adam
Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW
Solidne, mocne, bezawaryjne, czyli wszystko to co jest ważne. Wygląd przeciętny, nie wyróżnia się szczególnie. Wyposażenie bardzo bogate (łącznie z Webasto z pilota)
~Daniel
Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW
Autkiem jeździ się świetnie, oby tak dalej. Brawo dla Toyoty.
4,1
~Jujas
Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW
Dobre auto głównie ze względu na silnik i komfort z jazdy w trasach
~Paweł
Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW
Duże auto dla lubiących nacisnąć gaz w podłogę. Przyjemne i pojemne auto.
Toyota Avensis II Kombi