Lista ocen Toyota Avensis II Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW 2002-2005 (34) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~andrewj@op.pl
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Samochód został sprowadznony z Niemiec i zakupiony od dilera Toyoty z przebiegiem 41300 km (po przeglądzie). Dwa razy musiałem wymienieć akumulator, regenerowałem rozrusznik i były wymieniałem świece żarowe (ale sądze ze to ASO mnie naciągneło bo problem był z akumulatorem). Co ciekawe przez te 259 tys. nie miał wymienianego zawieszenia, oprócz jednej gumy amortyzatora, co objawiało się pukaniem.
~MM
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
W porównaniu do innych samochodów które miałem to tragedia np łącznie zgubiłem w życiu 5 kapsli na koła 1szt w 1986 roku w maluchu i 4 szt w tym samochodzie W serwisie wskutek uwag zamocowano mi je na plastikowe opaski i aktualnie mam Toyotę wiazaną na sznurki. Sypał się lakier wymieniano uszczelki w drzwiach pasy bezpieczeństwa a żarówki w reflektorach to zmora
~grzegorzgruba@yahoo.pl
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Zbierająca się woda w schowku w bagażniku oraz w tylnich lampach. Powodowało to ciągłe zaparowywanie tylnich szyb. Okazało się, że 3 śruby mocujące lampy do karoserii po prostu się poluzowały. Dla pewności dołożyłem trochę silikonu \"łazienkowego\". Inne drobiazgi, to niestety tandetne jak na tą klasę samochodu plastiki użyte do wykończenia wnętrza.
~jarek_n11@tlen.pl
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Trzeszczenie podlokietnika kierowcy od zawsze nie do wyeliminowania. Durne plastikowe klapki od spodu. Po wjechaniu w sterte piasku przy wykrecaniu na waskiej drodze uszkodzilem zaczep juz nigdy nie daly sie naprawic i otwieraja sie przy szybkiej jezdzie lub silnym wietrze trac o podloze.Teraz mam poskrecane srubami.
~Rafał
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Troszeczkę trzeszczy fotel kieowcy, ale moja waga nie zalicza się do przeciętnych. Przy wysokich predkościach czasami coś zaświszczy przy lusterkach bocznych po obu stronach, ale tylko czasami nie wiem od czego to może być, kolo 160 km/h, przy 190 km/h jest O.K. (czasami tak, czasami nie).
~Jarek
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Chyba musiałbym napisać co się nie popsuło ale nie pamiętam. Nawet lusterka były wadliwe bo kilka razy musieli je po zakupie poprawiać bo świszczały powyżej 160km/h.
~Marek Smyła
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Mamy dwa avensisy i zdazylo sie ,ze jakas pierdola sie popsula.Ale to sa duperele.Jak np.spalona zarowka z powodu obluzowanej srubki,ktora spowodowala wstrzas lampy.
~rgd@op.pl
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
odebrane auto u Kozłowskiego w Szczecinie miało : krzywo ustawioną kierownicę, podłączenie haka holowniczego - kolorowa choinka, wymagał 2 wizyt w serwisie - nie polecam tego dilera
~Marek Błonie
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Kochani ja juz miałem w swoim życiu klika samochodów i nowych i starych i powiem wam nie ma niezawodnych samochodów. To zalezy na jaki sie trafi jak sie dba .
~VESO
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
WYMIANA DWA RAZY REFLEKTORÓW NA GWARANCII.WYMIANA SPRZĘGLA PRZY75000KM,A TYRAZ ZNÓW MAM TWARDY PEDAŁ I GROZY PONOWNA WYMIANA.
Toyota Avensis II Sedan