Lista ocen Toyota Avensis II Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW 2002-2005 (29) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~andrewj@op.pl
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
To największa zaleta tego samochodu, nawet mam wrażenie, że z tyłu jest zadużo miejsca na nogi (co niepotrzebnie zwiększa gabaryty samochodu). Niewątpliwym plusem jest wysoka pozycja kierowcy i pasażera, ale i tak niżej niż w Yarisie, ale wyżej niż w Passacie i Mercedesie E z tych lat. Zaleta jest także duży bagażnik - duża pojemność (520 litrów) i dosyc duża komora do załadunku, w wersji SOL przydają się rozkładane tylne siedzenia.
~Marek Smyła
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
To bajka!Wreszcie auto rodzinne.W samochodzie moga podrozowac cztery dorosle osoby i maja wiekszy komfort z tylu niz z przodu.Miejsca jest od cholery i troche.Nawet pies jezdzi w bagazniku.Owczarek niemiecki.Tutaj tośka pobila wszystkim na łeb i szyje w tej klasie.REWELACJA!
~Marek Błonie
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
bez uwag ps nawet wieksza niz w Audi A4, polecam samochód typowo rodzinny a bagaznik wielki niczym dzura ozonowa , choc przestrzen załadunkowa jak to w sedanach zbyt mała ale to wybór sedan czy hatchbek . Ja wole sedan bardziej jest zgrabniejszy
~zbigniew
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Siedzi sie wysoko przez co wnetrze z przodu wydaje sie ciasne. U konkurencji jest obszerniej poniewaz siedzi sie jak w samochodzie osobowym. W avensisie siedzisz jakna krzesle przy stole na śniadaniu.
~wolay
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Malo miejsca z przodu, nieregularna podloga, niewygodne fotele, ktore nie daja dobrego podparcia, po dluzszej podrozy czuc zmeczenia. Moj drugi samochod ( kompakt) jest o wiele wygodniejszy w dluzsze trasy.
~Szymek
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Siedzi się dośc wysoko, przestrzennie , z tyłu miejsca pod dostatkiem . Taki prawdziwa służbowa limuzyna za rozsądne pieniądze. Fotele sensownie wyprofilowane o zasadnej twardości.
~sz00gun
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Miejsca jest dość dużo, jako wysoki kierowca nie mam problemów ani z przodu ani z tyłu. ;)
~sz00gun
~Nemhoteb
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
MAM 180CM WIĘC TO AUTKO JEST W SAM RAZ, wiem bo przez ostatnie 2lata prawie z n iego nie wysiadałem.
~looool
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
dużo miejsca, bagażnik extra za wyjątkiem zawiasów które trochę mogą przeszkadzać
Toyota Avensis II Sedan