Lista ocen Toyota Avensis II Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW 2002-2005 (29) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~andrewj@op.pl
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Do 140-150 km/h jest ok, powyżej już słychac silnik - niestety brakuje 6 biegu. Na polskich drogach, przy nierównej nawierzchni coś skrzypi w prawym górnym słupku oraz śwista przez szyby (tak jakby szyba nie była domknięta, ale to przy dużych prędkościach). Po 13 latach eksploatacji wydaje mi się, że jest głośniej, bo uszczelki w drzwiach zaczynają się rozłazić.
~sz00gun
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Wyciszenie dość dobre ale nie przy wysokiej prędkości jazdy. Na autostradzie przy ok. 110km/h i więcej auto jest ŹLE wyciszone :( Co prawda nie jest tak głośno jak w traktorze, lecz klasa tego auta powinna wnieść więcej wyciszenia...
~sz00gun
~Mareczek
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Mimo że to diesel nawet na postoju nie słychać ordynarnego klekotania silnika wewnątrz, natomiast w drugąstronęjest już inaczej. Kiedy głośniej puszczę muzykę to słyszy mnie całe osiedle (8 głośników w standardzie robi swoje).
~grzegorzgruba@yahoo.pl
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Wyciszenie, to jeden z mocniejszych punktów tego samochodu. W połączeniu z przyzwoitym systemem audio jaki oferuje Toyota, jazda staje się przyjemnością.
~Nemhoteb
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
jeździłem takimi autkami jak: pasek B6 TDI 130KM, AUDI A6 TDI 130KM, SAFRANE 3,0 V6, POWIEM TAK LEPSZE OD PASATA ALE DO SAFRANKI I A6-TO JEJ DALEKO!!!!!
~Dicky
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Po 25000 km jak po wyjechaniu z salonu, cisza i spokuj, ale po przekroczeniu 3,5 tys obrotów silnik zaczyna o sobie przypominać ale nie nagminnie.
~Marek Smyła
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Jak sie zblizam do 200 to w kazdym aucie sie slyszy silnik a tym bardziej w dieslu.Ale to nie przeszkadza w normalnej rozmowie.
~baz
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
nie da się tego opisać to trzeba usłyszeć, właściwie co usłyszeć bo w środku słychać tylko cudowną muzykę z radia
~Marek Błonie
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
jak na diesle ok . Zresztą porównywałem prace silnika z Audi A 4 i jest wyczuwalna różnica na korzyc Avensis
Toyota Avensis II Sedan