Lista ocen Toyota Avensis II Sedan 2.2 D-4D 150KM 110kW 2005-2009 (21) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gg:1685012
Sedan 2.2 D-4D 150KM 110kW
...jak usłyszałem u dealera---to jest auto dla menadzerów i kadry profesorskiej na emeryturze..i pewnie w opoarciu o mniej wiecej takie stwierdzenie zostalo zbudowane zawieszenie....jest miekkie,moze troche za bardzo--poprzednio mialem corolle,ktorej zawieszenie znacznie bardziej mi odpowiadało--na zakretach czasami sie jeszcze obawiam,chociaz pewnie 17´´kola z wersji d-cat w wiekszosci rozwiazuja problem...ja obecnie zamowilem...
~Andrzej
Sedan 2.2 D-4D 150KM 110kW
Nierówności wybiera na miarę klasy wyższej, nie przechyla się na zakrętach, prowadzi się pewnie i komfortowo. Tym samochodem możne jechać dostojnie i powoli delektując się ciszą i wygodą, bądź wykorzystać dostępna moc i zostawiać wszystko i wszystkich z tyłu. Zimą na dobrych oponach (Goodyear Ultragrip 7) nawet nie drgnie na koleinach, postawić bokiem auto to nielada sztuka.
~maciej@swim.pl
Sedan 2.2 D-4D 150KM 110kW
dealer mówił, że przy silniku 150KM jest twardsze zawieszenie, w moim odczuciu za twarde i za bardzo podskakuje na małych ale częstych nierównościach przy skręcie w prawo wraz z hamowaniem dziwne drgania w kierownicy ?!?!?!
~aleks-73
Sedan 2.2 D-4D 150KM 110kW
Jechalem okolo setki po bardzo kretych,zasniezonych i lekko oblodzonych drogach -- samochod trzyma sie drogi jak przyklejony, nie zarzuca tylem
~przwro@o2.pl
Sedan 2.2 D-4D 150KM 110kW
troszke za miękkie,ale może dlatego ze zazwyczaj wszystkie 150 koni pracuje ma maximum.wsteczny tylko to 35 km/h.
~Marek
Sedan 2.2 D-4D 150KM 110kW
Myślę że największym problemem tego autka jest prześwit, przy parkowaniu każdy krawężnik jest za wysoki :(.
~s-ka
Sedan 2.2 D-4D 150KM 110kW
dobrze utrzymuje tor jazdy mimo różnego podłoża pod prawą i lewą stroną, twarde zawieszenie.
~big
Sedan 2.2 D-4D 150KM 110kW
w zakętach nadsterowny (posiadam kombi)słabo trzyma się drogi
~S.B.
Sedan 2.2 D-4D 150KM 110kW
Również piątka za komfort i wytłumienie, pancerne wręcz zawieszenie, bardzo trwałe.
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis II Sedan 2.2 D-4D 150KM 110kW
~RockIsNotDead
Sedan 2.2 D-4D 150KM 110kW
Auto komfortowe, acz pewne w prowadzeniu.
Toyota Avensis II Sedan