Lista ocen Toyota Avensis II Sedan 2.2 D-4D 150KM 110kW 2005-2009 (36)

~Wugie
Sedan 2.2 D-4D 150KM 110kW
Bardzo dobra kultura pracy. Bardzo dobrze przyśpiesza. Niskie zużycie paliwa. Zero problemów z uruchamianiem niezależnie czy to zima czy też lato. (Silnik)
~lechu
Sedan 2.2 D-4D 150KM 110kW
ponownie kupiłbym tes samochód, jakość wykonania, materiałów, spasowanie elementów wzorowe, zdecydowanie polecam tym, którzy mają powyżej uszu starego klekotu tdi i supernudziarskiej stylistyki VW, audi, seat itp
~piotrek
Sedan 2.2 D-4D 150KM 110kW
jeżdżę 6 lat jako 2 właścieciel i bez problemu,zero awarii,nigdy nie zawiódł.klasyczna linia się nie starzeje.150 koni rwie do przodu,sama przyjemność z jazdy,trudno się do czegoś przyczepić. mój serwis twierdzi ,że 11 lat i ten przebieg-240 000-to jeszcze wiele lat bezproblemowej eksploatacji...tylko tyle ,że czasami przychaczy przedni zderzak o krawężnik,bo jest za nisko zamontowany,no i sypie sie lakier,ale ponoć ten typ tak ma...poza tym...
~Piotr
Sedan 2.2 D-4D 150KM 110kW
Uważam, że w segmencie D jest to jedno z lepszych aut.
~Robert
Sedan 2.2 D-4D 150KM 110kW
piękne brzmienie,przyspieszanie na 4czy5 wciska w fotel (Silnik)
~beduin7@vp.pl
Sedan 2.2 D-4D 150KM 110kW
troche z tyłu gorzej ale czujnik cofania spełnia swoją role (Widoczność)
~maniek
Sedan 2.2 D-4D 150KM 110kW
na autostradzie w Niemczech na odcinku 350km przy predkosci ok 100km/h wyszla mi srednia spalania 4.2 na komputerze a przy tankowaniu wyszlo 4.4 wiec nie tak zle;) normalnie na trasie wychodzi ok 5.5 do 5litrów/100km przy predkosciach ok 100/140km/h w miescie srednia podnosi sie do 7.3-7.5. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,1
~Piotr
Sedan 2.2 D-4D 150KM 110kW
Uwaga po 130 tys toyota z tym silnikiem gubi płyn chłodniczy . Czemy ? bo uszczelka na silnkiu staje się nieszczelna. Wada auto ktora widac juz w serwisach bo coraz wiecej aut przyjezdza na naprawe. Koszt naprawy około 4 tys zł. Do tego jesli ktos przegrzeje silnik to ma jeszcze do naprawy lub wymiany głowicę. :) a to juz koszt okolo 10 tys zł (Silnik)
~krzysztof 19
Sedan 2.2 D-4D 150KM 110kW
Auto nie dla młodych. Szybkości nie czuć, wygląd ma ukryte zalety - podoba się po kilku latach. Jest b. cichy w środku. Widać, że ktoś pracował nad tą konstruksją. Duży bagażnik.
~piotr
Sedan 2.2 D-4D 150KM 110kW
ogólnie pracuje płynnie, ale brak mi automatu... to jednak mój problem (Skrzynia biegów)
Toyota Avensis II Sedan