Ocena kierowcy - Toyota Avensis III Sedan Facelifting

Literat, 11 lat temu
Silnik 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Rok produkcji 2012
Toyota Avensis III Sedan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW 2012-2015 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : bardzo dobrze sie sprawuje dajac poczucie jazdy po szynach a nawet gdy troche mnie poniesie fantazja wspolpracujace systemy bezpieczenstwa poprawiaja moja sytuacje na drodze
zawsze chcialem miec takie auto. skonfigurowane w wersji SOL z pakietem buissnes + PLUS dają mi pałna satysfakcje z jazdy. Lamp ledowe dają sie zauwazyć w \"tłumie\" a nowe podejscie Toyoty do styloistyki w odniesieniu do poprzedniej wersji daje swietny efekt.
147KM daje swobode na drodze.W połączeniu z 6-o buegową skrzynią biegów stanowią zgrany duet.Odpowiednia moc silnika nawet przy właczonej klimatyzacji nie irytuje.Elastyczny i cichy to jest to za co mozna go polubić. W odniensienu do poprzedniego auta (Corrola 2009) roznica jest znaczaca
Dobrze zsetopniowana ,biegi wchodzą płynnie najlepiej z pośrod tych ktore miałem okazje uzytkowac. Mocna strona tego auta.
Nowe amortyzatory , zmodernizowany układ kierowniczy pozwala na energiczna jazdę a samochów swietnie sie prowadzi.
Jak w kazdym aucie przednie słupki czasem załaniaja ale posiadana kamera cofania czyni jazdę do tyłu bez problemową. Widok do tylu przez tylni szybę jest zadowalający. Pomijajać powiekszające szyby do ktorych trzeba sie przyzwyczaić
według mnie jest ok.Nowy system multi medialny Toyota Touch jest super naweet w podstawowej wersji bez nawigacji.Przyciski rozlokowane dobrze intuicyjnie . Zdania podzielone dotyczą lokalizacji przycisku autoamtycznego hamulca recznego tuż pod przyciskiem uruchamiania ale jezeli chodzi o ,mnie jest dobrze.
Bardzo szybko odczulana jest dzialanie klimatyzacji. Ogrzeanie po chwili juz działa wiec nie ma co narzekać
Bardzo wygodna jak dla goscia 1,86 cm
silnik cicho pracuje.Zawiszenie daje tylko krotkie dzwieki (jak dla twardego zawieszenia) dla mnie ok. Lubie to
zuzycie paliwa (benzyny)mnie wychodzi 8.1 miasto. uwazam ze jest dobre. poprzednie auto corrola 100 KM paliła 7,8 litra po miescie. Rozsądne podejscie do jazdy oraz 6-o biegowa skrzynia pozwalają przy obrotach 2800 jechac 140 na autostradzie co pozwala dać niezłe spalanie.Przeglądy - wymiana zerowa oeleju miałem za 1 zł. Pierwszego jeszcze nie bylo.
Nie powrownywałem ale uwazam ze sa samochody i jest Toyota. Samochod tak skonfigurowany jest godny uwagi dla osób ktore chca i moga wydac wiecej pieniedzy. Mnie cena odpowiadała
nie mam uwag
zadnych