Oceny Toyota Avensis III Sedan 1.8 Valvematic 147KM 108kW 2009-2011

Toyota Avensis III Sedan 1.8 Valvematic 147KM 108kW 2009-2011 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Avensis III Sedan 1.8 Valvematic 147KM 108kW 2009-2011

~jackis
Sedan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Samochód bardzo dobry ale przed naprawą, przeróbkami, dostosowaniami i innymi ingerencjami firmy Cygan sp. z oo sp. komandytowa z Marek i Poznania. Program Toyota Plus to program pozbywania się takich wadliwych pojazdów. Złego spasowania po kolizji czy wypadku, pękniętych elementów, wyszczerbionych brzegów szyby przedniej, części ze szrotu, łączenia elementów drutem itp. "innowacji", trudno nazwać profesjonalizmem. Typowe żerowanie na...
~jackis
Sedan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Samochody bardzo dobre ale przed ich uzdatnianiem po zdarzeniach drogowych przez autoryzowane serwisy toyoty. Części uszkodzone z pojazdów na gwarancji zastępuje się częściami ze szrotów, co w przypadku szyby z bocznymi odpryskami czy w przypadku felg aluminiowych z 2004 r, może na drodze zakończyć się tragicznie dla kierowcy, szczęśliwego posiadacza pojazdu na gwarancji fabrycznej. "Zrozumieć" mogę podmianę felg z 2016r., za ok.1900zł/sz. na...
~Stefan
Sedan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Całą opinię o aucie zamieszczam w tej pozycji. To moja 3 Toyota, wcześniej jeździłem Avensis II z 2008 roku z silnikiem 2.0 D4D 126 KM, a przygode z Toyotą zaczynałem od Corolli. Jeżeli chodzi o legendarną niezawodność Toyoty to poprzednia Avensis mocna nadszarpnęła ten wizerunek (Corrolla 1.4 benz. odwrotnie - przez 5 lat jazdy i 180 000 km zero usterek). Avensis II przez 3 lata użytkowania zrobiłem 120 tys km - w tym czasie regularnie co...
~Paweł
Sedan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
W zasadzie mnie nie zawiódł. Raz trzeba było wymienić jakąś uszczelkę, bo ubywało szybko płynu chłodniczego. Raz regeneracja hamulca ręcznego. Po 180.000 jeździ jak nowy. Przy 160.000 wymieniłem sprzęgło. Szkoda, że nie ma następcy, bo niewątpliwie bym kupił nowy. Corolla za mała, Camry za duży. Mógłby być trochę cichszy przy 140 km/h.
~Yanc
Sedan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Poprzednia ocena tego samochodu jest pod adresem http://www.autocentrum.pl/oceny/toyota/avensis/iii/sedan/silnik-benzynowy-1.8-valvematic-147km-2009-2011/ocena-kierowcy-702371657/. Od tamtego czasu zasadniczo nic się nie zmieniło.
~Darek
Sedan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Zadowolony, nie narzekam. Brak problemów eksploatacyjnych - tzw. święty spokój, lanie paliwa i jazda. Lakier mógłby być twardszy, ale to chyba już standard w nowych samochodach. Jeśli jednak to przypadłość tego modelu - myjnie automatyczne odpadają. Tylne klocki troszkę zbyt miękkie. Poza nową Avensis przy ponownym zakupie zwróciłbym uwagę jedynie na Mazdę 6.

Usterki Toyota Avensis III

Toyota Avensis III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,3
~andrzelo
Sedan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Miałem wcześniej Toyotę T25 i nie miałem żadnych problemów,kupiłem 4 letnią t27z przebiegiem 80 tyś i porażka moim zdaniem model ten jest nieudanym egzemplarzem słyszałem ,że po Lifcie poprawili trochę niestety Toyota mnie zawiodła.
~Max
Sedan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Auto ma nieprzeciętną stylistykę, która nie porywa, ale szybko się nie opatrzy. Mi się coraz bardziej podoba i o to chodzi. Autko ma rewelacyjne spalanie jak na 1,8 147KM. Dzięki czujnikom cofania widoczność z tyłu nie ma znaczenia przy parkowaniu, duże lusterka ułatwiają wyprzedanie. Avensis jest autem, które poprostu dobrze wygląda pod nowoczesnym domem, jest nietuzinkowy i mniej pospolity niż vw.
~kamilb1307
Sedan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Auto komfortowe ale nie daje zbyt dużo przyjemności z jazdy. Największy plus niska awaryjność.
~PPE
Sedan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
W sumie udany samochód przyjemne prowadzenie, wygodny duzo miejsca. Wyposażenie nie zachwyca chyba że słono się dopłaci za wersję PREMIUM.
Toyota Avensis III Sedan