Oceny Toyota Camry III Sedan

Oceny Toyota Camry III Sedan – wybierz silnik

Najnowsze oceny Toyota Camry III Sedan

~Gonzo
Sedan 2.2 136KM 100kW
Toyota Camry 2.2 gaz to moje 10 auto. Szukałem, szukałem... i znalazłem idealny samochód za idealną cenę. Kupiłem go z przebiegiem 454000km, sprzedając ją miała 500000km i dalej jeździła na półsyntetyku. Przez cały okres użytkowania kompletnie żadnej awarii. Raz tylko byłem na regulacji gazu. Skrzynia automatyczna idealnie zmieniała biegi, auto prowadziło się leciutko - czysta przyjemność z jazdy. Silnik pracował tak równo i cicho, że gdy...
~Mirek
Sedan 2.2 136KM 100kW
Nie pisałem o podzespołach gdyż ocena moja wystarczy. Natomiast napiszę tak. Trzydzieści lat za kółkiem. Parenaście razy okrążona kula ziemska. Ponad dwadzieścia swoich samochodów. I mój ranking jest taki. 1 . Volvo 760 w skórze za najlepsze siedzenia. 2 . Parę mercedesów i BMW za właściwości jezdne i tylny napęd numer 1. 3 . Camry. Toyota powinna być pierwsza za niesamowitą lekkość prowadzenia. Za wspaniały układ napędowy (mimo ,...
~Marcin kfl
Sedan 3.0 188KM 138kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego samochodu i na nic innego bym go nie zamienił no chyba że na nowszy model Camry . Jeśli szukacie bezawaryjnego , komfortowego , w miare szybkiego i bezpiecznego samochodu to szczerze polecam TOYOTE CAMRY , to nie jest tylko moja opinia tak dobta o tym samochodzie , prosze przeczytać opinie innych , fachowców , mechaników i sami zobaczycie , że wiem oczym mówię . Ponadto ten model Toyoty w USA był...
~Camry
Sedan 2.2 136KM 100kW
Jestem z samochodu baaaardzo zadowolony. Wygoda , trwałość , bezawaryjność , wiem , ze moge na ten samochód liczyc w każdej sytuacji. Co prawda był drogi , ale czułem , ze inwestycja sie zwróci ;)Dzis śmieje sie z uzytkowników nowych MB albo Audi , którzy zachwalają swoje \"samochody\" a nie raz widziałem ich samochody na lawecie.
~Gonzo
Sedan 2.2 136KM 100kW
Auto ma 16 lat, prowadzi się jakby miało może 2 lata, silnik pracuje idealnie, zawieszenie również, doskonałe spalanie gazu,zero korozji zarówno nadwozie jak i podwozie, żadnych usterek, wsiadam - odpalam - jadę. I tak w kółko. jedyne co nie działa to tempomat
~pjodlowski@vp.pl
Sedan 3.0 188KM 138kW
Myślę,że do tego auta można śmiało przypiąć nalepkę bezawaryjnego.Jazda na dł€ższych odcinkach jest niemęcząca komfortowa.Na ciasnych zakrętach auto ma tendencje do zbytniego uciekania na zewnątrz,ale cóż przecież to limuzyna.Naprawdę gorąco polecam.
~piter
Sedan 2.2 136KM 100kW
Duże auto za małe pieniądze. Biorąc pod uwagę że w wersji z manualną skrzynią biegów spalanie 10 l-11l..lpg nie jest niczym nadzwyczjnym to naprawdę wart jest wydanej kaski. Musimy tylko uważać żeby nie trafić egzemplarza z cofniętym licznikiem.
~setunia
Sedan 3.0 188KM 138kW
Samochód tani do kupienia, ale drogi w utrzymaniu. Zaznaczam, że nigdy się nie zepsuł - zawsze ruszył i dojechał na miejsce. Niestety przy tym przebiegu dużo rzeczy się już zużywało - za dużo dla mnie - przedwczoraj pojechał do Kazachstanu ;-)))
~Marek-WAW
Sedan 2.2 136KM 100kW
Nie wiem co musiałoby się stać żebym sprzedał Clamerkę. Jak będzie rdzewieć to pomaluję i w drogę. Za takie pieniądze nic w tej klasie nie dostanę. Może kiedyś zamienię na złotą Solarę z kremową tapicerką.
~t
Sedan 3.0 188KM 138kW
Wymarzony samochód na długie trasy. Naprawdę godny polecenia, ale to nie jest samochód tani w utrzymaniu. Dostępne są zamienniki, serwisować można poza ASO, ale paliwo trzeba wlać. Na długich trasach nie odczuwa się tego tak jak przy jeździe po mieście, gdzie zimą przy małych przejazach zużycie sięgało 22 l
Toyota Camry III Sedan