Lista ocen Toyota Carina V Hatchback (96) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 105 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~martin123
Hatchback 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Dobrze wchodzą biegi, denerwuje krótki 1 bieg, oraz to że bez gazu gaśnie, jak można zrobić auto 133PS i dobrać bieg który nie ma momentu obrotowego do ruszenia bez dobierania gazu. Ogólnie skrzynia nie do zajechania. Denerwuje zacinający się wsteczny bieg, ale to przypadłość wiekszości toyot.
~Karaś_2308
Hatchback 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Po tylu latach pracy, problem z wbijaniem drugiego biegu przy redukcji- czuć opór i czasami trzeba poczekać pół sekundy żeby wbił się na swoje miejsce. Jeśli ktoś opanował sztukę międzygazu, to nie będzie miał najmniejszego problemu :D
~m.jakubowski@kuriermlawski.pl
Hatchback 1.6 i 16V 99KM 73kW
Nic nie robione jak dotychczas- jedyne co to nieraz słychać huczenie sprzęgła. Mechanik jednak stwierdził,że to łożysko i wymienić je można dopiero gdy wymianie będzie podlegać tarcza sprzęgła. Ja z tym jeżdżę już 100 tys. i nic .
~dw4@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 TD 83KM 61kW
wydaje mi się że "5"-tka mogłaby być "dłuższa", wprawdzie bez kłopotu się wyprzedza ale, przy normalnym podróżowaniu (120km/h) aż by się chciało wrzucić "6"-ty bieg - wyraźnie go brakuje a silnik jestem pewien by sobie poradził
~balzo
Hatchback 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
wszystkie cariny wyprodukowane w Anglii maja oporny trzeci bieg szczegolni eprzy takim przebiegu. Przy zimnym silniku ciezko wchodzi i trzeszczy. Tryb jest nie wymienny, trzeba cala skrzynie.
~faworyt
Hatchback 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Do normalnej jazdy starczy.Jak ktos chce sportu to nietedy droga.Skok dzwigni troche dlugi,ale biegi wchodza jednym palcem,bez oporów i precyzyjnie,ale przy bardzo szybkiej zmianie potrafi zazgrzytac.
~Piozma
Hatchback 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Długie biegi , nie trzeba nadmiernie mieszać patykiem w podłodze . Sprawnie wyprzedza zarówno na 4 tym jak i na 5 tym biegu . Czasem drobne problemy z zapięciem jedynki .
~CarinaGTI
Hatchback 2.0 i 16V 126KM 93kW
biegi wchodza bez zarzutu jednak poprzedni wlasciciel jezdzil na mineralce :(, po zaklaniu full syntetyka biegi wchodza bez zarzutu i nie ma jak wczesniej efektu zgrzytow
~Jasiu, wielki fan Toyoty.
Hatchback 1.8 i 16V 107KM 79kW
Skrzynia biegów jest dobrze dopasowana chociaż może troche za krótka, szczególnie jedynka. Jednak dynamika jazdy jest na bardzo wysokim poziomie.
Dziennik kosztów dla Toyota Carina V Hatchback
8,1
9,3
~wypior@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
właściwie żadnych problemów, może ze 3 razy przez prawie rok coś mi zazgrzytało (ale to z mojej winy - tak lekko wchodzą biegi, że przedobrzyłem :)
Toyota Carina V Hatchback