Oceny Toyota Carina V Hatchback 1.6 i 16V 99KM 73kW 1995-1998

Najnowsze oceny Toyota Carina V Hatchback 1.6 i 16V 99KM 73kW 1995-1998

4,1
~m.jakubowski@kuriermlawski.pl
Hatchback 1.6 i 16V 99KM 73kW
Aż łza się w oku kręci, .że muszę go sprzedać, ale powiększyła się rodzina i musze zmienić na jakiegoś vanika. Jestem II właśc. Tojki- wcześniej miał ją starszy facet. gdy kupiłem ją 4lata temu (220 tys.km)była w super stanie i zreszto jest do dzisiaj.Naprawdę polecam .
~T1000 vs Ryszard
Hatchback 1.6 i 16V 99KM 73kW
Jestem bardzo zadowolony sporo miejsca usterek praktycznie brak chłodnica ,wygoda dla rodziny doskonały kufer masakra wielki bardzo pojemny lakier i blachy wytrzymałe moge sie przegladać i co zadziwia zazdrość ludzi jak widzą moją karinke choć mają nowsze samochody podchodzą pytają i podziwiają jej stan polecam to najlepszy zakup auta jaki zrobiłem bedzie przykro oddac na złom bo nigdy nie sprzedam nie warto bede jezdził jak długo sie da pozdro
~przemek.olszak@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 99KM 73kW
autko to kupilem od rodzinki gdzie bylo niemal od nowosci naprawde fantastyczny bezawaryjny ogromny samochod watrty polecenia jednal jak kazde auto musi byc z sprawdzonego zrodla. ceny czesci nie zalamuja choc nie ma co ukrywac ze ich dostepnosc jest mniejsza niz do niemcow i francozow a ceny troszke wyzsze, choc tak naprawde to nie problem bo tak rzadko ich sie szuka.....
~tadeusz
Hatchback 1.6 i 16V 99KM 73kW
jeden z lepszych samochodów na rynku używanych, chociaż zabezpieczenie antykorozyjne zdecydowanie gorsze niż np. Peugeot 405.Ogólnie koszty utrzymania mimo drogich niektórych części w ASO są niskie. Auto idealne dla rodziny, bezawaryjne, o niezłym komforcie podróżowania
~daniel_dab@tlen.pl
Hatchback 1.6 i 16V 99KM 73kW
Posiadam Toyote Carine E jest to samochodzik z calą pewnoscią dla osób które czesto podróżują a nawet i dla taksiarzy heheh samochód jest niezawodny sprawóje sie pieknie pomimo uplywu lat sylwetka tego auta jest na dobrym poziaomie cóż nic dodać nic ująć
~Wiewiór
Hatchback 1.6 i 16V 99KM 73kW
Samochód bardzo dobry i niezawodny jesli sie go kupi z dobrych rąk.Rzeczywiscie tylne zawieszenie jest troche za miekkie jak na tak duze autko(strasznie siada przy komplecie pasażerów)Silnik ok przez całe 160 tys ani razu nie zawódł ,troche słaba jest jego elastyczność ale ładnie wchodzi na obroty i nie najgorzej brzmi

Usterki Toyota Carina V

Toyota Carina V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Jarek
Hatchback 1.6 i 16V 99KM 73kW
Carina II. Mam ją od kwietnia 2003. Wymieniłem olej z filtrem i rozrząd. Lać benzynę i jeździć. Ciśnienie w cylindrach, zużycie paliwa oraz parametry spalania jak w katalogu. Korozji na razie brak. Kochane autko :)
~krzys2@poczta.fm
Hatchback 1.6 i 16V 99KM 73kW
Napiszę tylko tyle: nie oddam mojej Carinki nawet za Mercedesa; to jest samochód z klasą i duszą. Jesli chodzi o kłopoty to musiałem wymienić pompkę wspomagania, ale to z winy poprzedniego właściciela, który serwisował w ASO, po czym raz chciał zaoszczędzić i dał naprawić samochód pseudo-fachowcom.
~Krzysztof
Hatchback 1.6 i 16V 99KM 73kW
nie ma lepszego samochodu od tej wersji samochód chodzi jak rakieta a średnie spalanie gazu ok 8/100 a w trasie 6,3l-6.5l samochód jest praktycznie bez awaryjny
~km49
Godny polecenia samochód rodzinny szczególnie wersja hatchbak silnik 4afe