Lista ocen Toyota Carina V Hatchback 1.6 i 16V 99KM 73kW 1995-1998 (15) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~przemek.olszak@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 99KM 73kW
jezeki chodzi o prowadzenie tego samochodu to naprawde jest to przyjemnosc co prawda z jedna osoba na "pokladzie" jest moze zbyt lekka i brak jest pewnosci w zakretach dlatego tez warto wymienic opony na szersze od seryjnych-ewentualnie jezdzic zawsze cala rodzinka :) przez 90 tys przebiegu wymiany wymagaly tylko tuleje wahacza i koncowki drazka stabilizatora ktorych ceny naprawde milo mnie zaskoczyly-
~m.jakubowski@kuriermlawski.pl
Hatchback 1.6 i 16V 99KM 73kW
Moja TOJKA znakomicie się prowadzi.Po wymianie opon na nowe to już wogóle bajka-nie jedne nowe autko jest tak komfortowe.Co 20 tys. wymieniam łączniki stabilizatora - niestety wybijają się na naszych "autostradach".Niewielki koszt bo ok. 100 zl. z wymianą.Tojka super wchodzi w zakręty.Siedzenia bardzo wygodne nawet na dalekich trasach.
~krzys2@poczta.fm
Hatchback 1.6 i 16V 99KM 73kW
świetnie trzyma się drogi, miałem trochę kłopotów z ukł. kierowniczym-poprzedni właściciel chciał zaoszczędzić na mechaniku...do teraz kierownica chodzi lekko, ale z trudem wraca do pozycji neutralnej
~brunet z in
Hatchback 1.6 i 16V 99KM 73kW
autko spisuje sie doskonale przy 205 oponach wchodzi 80km w zakret prawie 90% i francol niezapiszczy nawet:))))
~tadeusz
Hatchback 1.6 i 16V 99KM 73kW
szybkie zużycie łączników stabilizatora, za nisko umieszczona rura wydechowa
~md521
Hatchback 1.6 i 16V 99KM 73kW
Idealny na zakrętach, w zimie b.bezpieczny
~gzaraj@interia.pl
Hatchback 1.6 i 16V 99KM 73kW
miękkie zawieszenie i trzyma się drogi,jak diabeł sołtysa
~Krzysztof
bez zarzutu