Lista ocen Toyota Carina V Sedan (148)

~E-Carina
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
jestem bardzo zadowolny z tego samochodu. ma wszyskto co wymagane od samochodu: niezawodność, tani w eksploatacji, przestrzeń dla kierowcy i pasażera, osiągi i komfort jazdy
3,6
~karbos
Sedan 2.0 i 16V 126KM 93kW
jednak rozczarowanie, ponieważ auto nie dorównało opini jaka panuje na temat marki
~Jan Kozłowski hinolbis@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
super samochód i aż żal będzie mi się z nim rozstać, pojeżdzę nim dopóki dopóty będzie się jakoś trzymał, pierwsza poważna usterka i adieu na Avensisa D-4
~marlas1@wp.pl
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Polecam każdemu - świetny zakup: niezawodność, dobre osiągi przy niskim zużyciu paliwa, obszerne wnętrze i bagażnik (545l!), jakość - wzorowe w tej klasie.
~leon@gankiewicz.net
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Samochód niezawodny,dobrze się prowadzi,wygodny.Przy tym przebiegu silnik spisuje się znakomicie.Wymieniałem 2 razy drążek stab. tył, 1 raz klocki hamulcowe,2-gi raz kpl. opon(staram sie jeżdzić ekonomicznie).Okresowo olej,filtry,świece.Marka i model-godne polecenia.
~bgiler@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 i 16V 107KM 79kW
silnik świetnie chodzi, na wysokich obrotach troszke może głośno, ale świetnie (Silnik)
4,1
~karol
Sedan 2.0 i 16V 126KM 93kW
jednostka nie do zdarcia, po 300000 pracuje lepirj niż vw po 150000. pali przy -25 stopniach bez klopotu. (Silnik)
~Marcin
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Ogromny badażnik - sedan. Duża wygodna kabina. Siedzenia - w sumie modły by być wygodniejsze. Niezawodność.
~mikolaj.milewicz@softax.com.pl
Sedan 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
W sumie szkoda, że już nie produkują - ja w samochodzie nic więcej nie potrzebuję.
3,8
~mietekr1
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Idealny tani samochód rodzinny.Dla kierowcy który ceni sobie niezawodność oraz oszczędność.Samochód jest wygodny,ma duży bagażnik.Jak dla mnie za mało dynamiczny.
Toyota Carina V Sedan