Lista ocen Toyota Carina V Sedan (148)

~adasko
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Prawdopodobnie musze zmienic filtr,bo słabo dmucha :) (Wentylacja i ogrzewanie)
~Pozdrawiam.
Sedan 1.6 i 16V 99KM 73kW
Nie jest to może jakiś high-tech ale dla przeciętnego zjadacza chleba wystarczy. Cztery drzwi, pojemny bagażnik, bardzo niska awaryjność i małe zainteresowanie ze strony złodziei to dla mnie najważniesze aspekt przy wyborze samochodu.
~F.O.U.Z.I.
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Zyczylbym sobie, zeby moje porsche, ktore kupie sobie za 20 lat bylo tak samo niezawodne jak moja "mala" toyotka. A pamiętacie reklamę z gorylem w niemieckiej telewizji? To bylo niesamowite:)
~Karol - Ełk
Sedan 1.8 i 16V 107KM 79kW
Bardzo wygodnie,miękko buja się po naszych polskich drogach ;) (Układ jezdny)
~Marcin ze Spychowa
Sedan 1.6 i 16V 99KM 73kW
Mam auto bez klimy ale naprawdę szybko się nagrzewa. W środku jest cieplutko (Wentylacja i ogrzewanie)
~karlss@tlen.pl
Sedan 1.6 i 16V 99KM 73kW
Do spalania. Chciałem dokładnie sprawdzić ile spali. Akurat jechałem nad morze. Zatankowałem do pełna. Zajechałem. Wróciłem. I znowu do pełna - ta sama stacja, ten sam dystrybutor. Wyszło 5,96 na 100 km.
~Dudziniak
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Samochód naprawdę godny polecenia i uwagi. Praktycznie bezawaryjny!!
~Karol Prasuła
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Silnik doskonale pracuje, pali na gadzie jak i na benzynie równie dobrze. Dobrze wkręca się w obroty. (Silnik)
~Michał
Sedan 1.6 i 16V 99KM 73kW
Bardzo dobry samochód. Jeździłem nim dwa lata, nie wymieniłem w nim żadnej części. Jeśli uda sie kupić dobry egzemplarz można jeździć nim wieki. Do tego jego walory użytkowe.

Usterki Toyota Carina V

Toyota Carina V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~r@v
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
ahh... naprawdę extra auto. Mistrz w swojej klasie i kategorii wiekowej.
Toyota Carina V Sedan