Lista ocen Toyota Celica VI Coupe (47) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~p
Coupe 2.0 16V 170KM 125kW
Naprawdę dobrze, silnik słychać tyle ile trzeba, na niskich obrotach praktycznie wcale, ze wzrostem szybkości powyżej 140km/h wypada zamknąć szyberdach by nie było gwizdów:)
~pawelo
Coupe 1.8 i 16V 116KM 85kW
szału nie ma, ale to nie limuzyna. do 80 km/h i 3tys rpm w porządku. szyby bez ramek nie przepuszczają powietrza, tylko ich na mrozie nie otwierać!!
~pawel2804904@wp.pl
Coupe 1.8 i 16V 116KM 85kW
Doskonale wyciszony samochod , w srodku na niskich obrotach silnika zupelnie nie slychac no i oczywiscie zadnych szumow wiatru tez;)
~Maverick
Coupe 1.8 i 16V 116KM 85kW
Wielu narzeka że przy wysokich obrotach silnika w środku jest głośno. W sportowym aucie tak chyba powinno być.
~martkaw@gazeta.pl
Coupe 2.0 i 16V 175KM 129kW
nie jest to limuzyna tylko rajdówka dlatego wyciszenie nie jest z wyższej półki, ale poziom hałasu jest akceptowalny
~Marcin
Coupe 1.8 i 16V 116KM 85kW
Silnik słychać cały czas, nawet na niskich obrotach, na wysokich też nie jest ok, ponieważ jest to jednostka czterocylindrowa.
~hartmann (hartmann@magma-net.pl)
Coupe 1.8 i 16V 116KM 85kW
dla mnie doskonale. dla niektorych moze byc troche za glosna na wyzszych obrotach ale w tego typu samochodzie tak chyba ma byc.
~BLK.UK
Coupe 2.0 Turbo 4WD 242KM 178kW
BARDZO DOBRE ALE PRZY OKOLO 240km/h TROSZKE SWISZCZY ALE MYSLE ZE W KAZDYM TAK BEDZIE JEZELI NIE GLOSNIEJ. NO I KIEROWNICA NIE DRZY!!!
~Patryk
Coupe 1.8 i 16V 116KM 85kW
Wyciszenie w tym aucie praktycznie nie istnieje, ale nie oczekiwałem tego kupując je.
~lysyarab
Coupe 1.8 i 16V 116KM 85kW
Wyciszenie słabe, ja zainwestowałem pare stów i wygłuszyłem auto, teraz jest doskonale.
Toyota Celica VI Coupe