Oceny Toyota Celica VI Coupe 1.8 i 16V 116KM 85kW 1993-1999

Najnowsze oceny Toyota Celica VI Coupe 1.8 i 16V 116KM 85kW 1993-1999

3,6
~Ulv
Coupe 1.8 i 16V 116KM 85kW
Całokształt wypada średnio. Cóż z tego, że auto jest praktycznie bezawaryjne i ładne, skoro jazda nim nie sprawia praktycznie żadnej przyjemności. Jest to po prostu zwykły samochód Toyoty, który jest ładnie opakowany. Ot takie zwykłe wozidełko z punktu A do punktu B, które szybciej wygląda niż jeździ. Ogólnie można się dać uwieść ładnej sportowej \"buźce\" i srodze zawieść w czasie jazdy. Nie wiem jak wypada mocniejsza wersja, ale trochę się...
~nowy
Coupe 1.8 i 16V 116KM 85kW
posiadam ten samochód juz 5 lat. Zawsze dostarczył mnie w wybrane miejsce. jest naprawdę bezawaryjny. Jeżdzi się nim swietnie, wystarczy do niego wsiąść i juz wiesz ze jest dla ciebie. Koszty utrzymania są naprawdę nieduże(biorąc pod uwagę tej klaasy samochód). Jeśli chcesz kupić taki samochód nie zastanawiaj się. Zwróć jednak uwagę na to że jak samochód jest zadbany i w dobrym stanie nikt go raczej tanio nie sprzeda. Lepiej dołożyć i mieć...
~Patryk
Coupe 1.8 i 16V 116KM 85kW
Celica VI generacji to naprawdę świetne auto, z tym silnikiem ciężko mówić o jakimkolwiek wciskaniu w fotel, ten silnik jest do bólu poprawny i nie dostarcza emocji z jazdy. Z drugiej strony pod względem utrzymania, użytkowania w mieście jak i współpracy z lpg sprawuje się cudownie. To auto się nie psuje - jedyny wielki minus to blacharka i na nią trzeba najbardziej uważać
4,1
~H00N1G4N
Coupe 1.8 i 16V 116KM 85kW
Kultowy model w wydaniu, które bez problemu pozwala go używać na co dzień, teraz już raczej w roli daily youngtimera. Wersja z najsłabszym silnikiem może nie powala osiągami (0-100 w 10 sekund i 205 km/h), ale pozwala na długoletnią, bezstresową i bezawaryjną eksploatację. W końcu to Toyota z lat 90-tych, czyli auto z kategorii tych, które zawsze odpalą, zawsze dojadą na miejsce i zawsze będą po prostu działać.
~michal
Coupe 1.8 i 16V 116KM 85kW
Toyota jak to japończyk - niezawodna. Nic większego się nie psuje, jak się odpowiednio dba to można się cieszyć niczym nieskrępowaną jazdą. Coupe o sportowym charakterze, choć z tym silnikiem szału nie ma. Jak na pierwsze auto a'la sportowe jednak wystarczy.
4,1
~pablo
Coupe 1.8 i 16V 116KM 85kW
bardzo ciekawe auto, budzi zainteresowanie, stylistyka robiona według szkoły którą uwielbiam. dodatkowo moja stała na białych alu, grubo i szeroko. ponadto regularne woskowanie na czerwonej karoserii robiło robote. drzwi bez ramek(szyby), piekny okular z przodu. subtelne ospojlerowanie i jest cudo.
Dziennik kosztów dla Toyota Celica VI Coupe 1.8 i 16V 116KM 85kW
~pawelo
Coupe 1.8 i 16V 116KM 85kW
cena/jakość/look super zestaw. mało jeździ tych aut więc sporo osób się ogląda. linia ponadczasowa. auto ma duszę poprostu. osobiście zakochany tym bardziej że mam fany pakiet zabudowy. (progi spojler klapa) wszystko orginał ładne alu i piękny samochód, nie jakieś agro, piękne od fabryki ;D szukałem go ponad rok i udałos ię, sporo jest bitych dlatego uwaga. osobiście szukał bym teraz w 2.0L 175km
3,8
~Puccini
Coupe 1.8 i 16V 116KM 85kW
W porównaniu do poprzedniego auta Mazda 323F 1.8 z 91r. Wypada średnio, komfort jazdy dużo lepszy oraz jest oszczędność w kieszeni bo mazda paliła po 10 zima 12-13 litrów beny. Ale jak na coupe za słaby silnik, można było rozwiązać to inaczej, Mazda była dużo żwawszym autem. Cela z tym silnikiem jest idealna dla kobiety.
~Frank
Coupe 1.8 i 16V 116KM 85kW
W życiu nie miałem lepszej fury. Silnik elastyczny, auto się po prostu nie psuje! Jak na te 116km jest bardzo oszczędny porównując do brata Calibry. W dodatku brat zostaje daleko z tyłu swoim 8V...Celica ma 16V :D Chyba nigdy jej nie sprzedam!!
~Jaroo
Coupe 1.8 i 16V 116KM 85kW
Bardzo porządnie wykonane auto. Silnik pracuje równo i jest elastyczny. Komfort podczas jazdy, trakcja i niezawodność to podstawowe atrybuty tego auta...o i ta ponad czasowa linia nadwozia:) Mogę śmiało polecić ten samochód zarówno młodym i starszym;)
Toyota Celica VI Coupe