Lista ocen Toyota Corolla IX (E12) Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW 2004-2009 (46) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~g00di
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Z drobniejszych rzeczy, to musiałem poprawić wycieraczkę bo źle zbierała wodę i nie mogę tego ustawić, zepsuła się wtyczka od EGR, wypadł jeden metalowy pin i na razie nie mam pomysłu jak to naprawić. Zardzewiały i zapiekły się sworznie zacisków hamulcowych (nowe ok.30zł) zużyłem tarcze i klocki w trybie natychmiastowym. Warto też czyścić przepływomierz raz na jakiś czas wówczas nie będzie dymił na czarno. Naprawiałem antenę. Uszczelkę szyby w...
~Marcel
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Oprócz rzeczy eksploatacyjnych, jedyne co mnie spotkało to wymiana komputera pokładowego, który bardzo się grzał przez co auto czasami nie odpalało. Przesuwania fotela do przodu i do tyłu nawet nie liczę, bo raczej stało się to przez głupotę:) Z takich bardzo drobiazgowych rzeczy jeszcze wypadła mi uszczelka przy szybie po stronie kierowcy i miałem mały problem, żeby ją ponownie wsadzić i jedna kratka klimatyzacji się lekko rozpadła.
~g00di
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Przy 60k km na rok myślę, że jest doskonale. Póki co musiałem naprawić EGR (wyczyścić oraz zlutować wtyczkę), łuszczy się oryginalny lakier od kamieni, hamulce się blokują i zużywają bardzo szybko klocki a mam wszystko nowe i nasmarowane.
~marko
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
A wiec po kolei Tarcze hamulcowe pofałdowane, układ kierowniczy wymieniony dobrze że na gwarancji, prowadnica siedzenia(3 dzwiowy) od pasażera na gwarancji....od strony kierowcy już nie zdążyłem po gwarancji.....nie wymieniam koszt 1300zł w serwisie
~Matek
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Jak narazie wszystko ok odpukac choc denerwuje mnie trzeszczenie zalsepki bagarznika (od zarowek rejstracyjnych) przy niskich obrotach drgaja i halasuja ale cos wykombinuje na to pozatym wszystko jak najbardziej ok
~Gubcio
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Generalnie jst dobrze ... ale coś tam się dzieję .. palą się zarówki podświetlające kokpit i klawisze.. uszczelki przy drzwiach popekały ... coś zaczyna skrzypieć przy wiekszych wybojach ... ale generalnie nie jest źle
~Lynx
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
obecnie walczę z serwisem - wskazania temperatury zewnętrznej zmieniają się tylko w dół a do góry wskazują dopiero po godzinnym postoju i ponownie w czasie jazdy tyko w dół lub stoją w miejscu do następnego godzinnego postoju
~skryba
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Jak do tej pory to jest przez 1,5 roku eksploatacji nie nawalilo mi dosłownie NIC !!! no , może poza jednym - zestawem glośnomówiącym do tel. komórkowego, który dodatkowo zamówiłem, ale to przecież nie jest auto.
~Arecki
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Auto przy 250 k km na praktycznie wszystkie elementy fabryczne. Przez cały żywot wymieniono jedynie łącznik stabilizatora i świece. Tak poza tym tarcze klocki. Tłumik nadal fabryczny.
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla IX (E12) Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
~matys
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
..cieżko wypowiadać mi się na temat niezawodności gdyż samochodem przejechałem dopiero 1000 km...jak narzie tylko leje paliwo i jeżdze..oby tylko to tak wygladało:)
Toyota Corolla IX (E12) Hatchback