Lista ocen Toyota Corolla IX (E12) Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW 2004-2009 (39) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gubcio
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Nie było tego dużo ale pojawił się z chłodnicą do turbinu... problem polegał na rozwarstwieniu się jej na zgrzewie .. została wymieniona na nową .. była to wada materiałowa ... naszczęście nie płaciłem za naprawę .. po około 160 tys ... zaczeło mocno hałasować łożysko przedniego koła .. zostało wymienione na zamiennik SKF .. koszt naprawy około 450 zł .. za orginał z montażem około 1200-1400 zł .... no i ostatnio pojawił się błąd silnika po...
~skryba
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Zero usterek mechanicznych- tfu! jak do tej pory ! Jak już wspomniałem, jestem pod wrażeniem srwisu Toyoty tak w Chwaszczynie, jak i w Rumi. Kultura, wysoki poziom, grzeczni i sympatyczni od momentu przyjęcia samochodu do przegladu, po przez mechaników aż do wydania autka. Auto wydają umyte, z umytym silnikiem i odkurzone !!!
~Marcel
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Trzeba naprawdę się postarać, żeby zepsuć coś w tym aucie, mimo mojej jazdy - czasami dosyć brawurowej nic poważnego się nie zepsuło. Z takich rad zalecam uważać na skrzynię przy zmienianiu biegów bo to pierwsza rzecz w kolejce do poważnej awarii, ale spokojnie - to też tak szybko się nie stanie :)
~Shit Happens
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Po 9 tys padł mi rozrząd. Ponieważ serwis przyjął mnie dopiero po miesiącu! popsuły się jeszcze tłoki itd - Niezawodność Toyoty za którą sie płaci ... Toyota Motor Poland nazwała te naprawe ,,usunieciem szumów silnika". Kreatywność godna liderów niezawodności.
~Leex
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Zadnych awarii. Zadnych wybitych zawieszen, amortyzatorow, pekniec glowic, pekajachych alternatorow, wybitych poduszek silnika, zacinajacych sie klamek, nierownych obrotow silnika, wyciekow oleju i problemow z wiesniackim serwisem. Tak sie dzialo z fiatem.
~bubel79
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Samochód ten zawiódł mnie jak padła płyta główna od komputera - wymiana 800 zł wraz z robocizną przy 100 tys przebiegu. Wymieniałem takze alternator i diody na alternatorze - koszt 500 zł wraz z robocizną przy 120 tys przebiegu.
~LOVELAS
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
BRAK. W momencie kiedy spod jadącego przedemną TIRA oderwał się kawał bryły lodu i wygiął spodnią osłonę silnika - usterka została naprawiona ZA DARMO (Warszawa - RADOŚĆ)
~marko
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
PORAŻKA, PORAŻKA skrzynia wymiana łożyski po gwarancji układ kierowniczy prowadnice siedzeń silnik zaczoł klekotać bardzo głośno juz przeczuwam ze będzie za chwile robiony
~Jatek
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
często turbo zawodzi czyli zapieka się geometrią, wycieki oleju z powrotu oleju z turbo, wyciek oleju spód filtra oleju, egr też zawodzi trZeba czyścić
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla IX (E12) Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
~gauczo@poczta.fm
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
To przecież jeszcze stosunkowo nowy samochód. Nie wyobrażam sobie poważnych usterek w samochodzi poniżej dwóch lat.
Toyota Corolla IX (E12) Hatchback