Lista ocen Toyota Corolla IX (E12) Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW 2004-2009 (45) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Samo auto jest dość drogie w zakupie ale wkońcu to Toyota i na wartości traci mało w porównaniu do, np. Francuza. Silnik lekki i zrywny godny polecenia. Montowany swego czasu w MINI ONE i raczej bez większych zastrzeżeń. Jeśli będzie się tak dobrze spisywał jak do tej pory to chwała Japończykom. Zapala przy -20 bez zająknięcia. W środku cichutko nic nie trzeszczy. Tylko lać dobre paliwo bo wtrysk (1 sztuka) kosztuje 2,5 tysiąca złotych ..) :)
~matys
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
...za 33 000 zł..kupiłem samochód z 2005r ale zarejestrowany pierwszy raz w 2006r...może nie była to oferta cenowa...ale wolę dołożyc więcej i mieć pewne auto a mam tu na myśli..samochód zakupiony w polskim salonie, 1 wł, pewna historia i przebieg a wszystko to sprawdzone z salonie toyoty, gdzie zreszta cały czas był serwisowany...zanim cokolwiek kupicie sprawdzajcie, sprawdzajcie i jeszcze raz sprawdzajcie co kupujecie!!!
~RP
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
1.4 D4D - Cena ok 7000 pln wieksze od tej samej wersji 1.4 benzyna. Zwraca sie po 100000 tys km (uwzgledniajac ceny przegladow i roznice w spalaniu, ubezpieczenie). Ale sprzedajac go po 100 000 km dostaniesz ok 2000 pln wiecej niz za wersje benzynowa i sprzedaz go duzo szybciej. Jest jeszcze wersja 2.0 D4D - ale to chyba dla tych co robia 50000 km rocznie - cena powalajaca
~g00di
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Jak na małe tanie używane auto, które już ma swoje lata, trzymają cenę jak za złoto. Nie dziwię się, bo np. Toyota Auris, albo e15 to nie jest już ta sama jakość. Chciałem kupić Aurisa i dobrze zrobiłem, że nie kupiłem. Podsumowując jest to małe, tanie auto, które się nie psuje, nie ma co wymagać od niego dynamiki, czy komfortu jazdy.
~Marcel
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Cena auta dosyć wysoka, ale za jakość się płaci - w tym przypadku jak najbardziej słusznie. Uważam, że zakup tego auta to inwestycja podobna jak w panele fotowoltaiczne, małe spalanie i bezawaryjność sprawiają, że w porównaniu do innych aut szybko się zwraca, a auto uważam, że swoją cenę będzie jeszcze długo trzymać.
~skryba
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Pewnie, że bym chciał to auto za mniejsze pieniądze, ale i tak jest ono warte tych zapłaconych - szczególnie w porównaniu z wyposażeniem i cenami aut innych marek. Obecnie noszę się z zamiarem zakupu Yaris dla żony. Od Toyoty już chyba nie odejdę.
~gauczo@poczta.fm
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Nie jest to samochód z kategorii "TANI", ale jego cena nie jest wygórowana i bez wątpienia wart jest tych pieniędzy. nie kosztował 70tyś. (nowy) z 1.4 D4D w wersji z automatyczną klimatyzacją.
~Krzysztof
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Samochód nie jest najtańszy, ale konkurencja z takim samym wyposażeniem wcale ceną nie odbiega na tyle, by na poważnie rozważać ich oferty. Zresztą wyniki sprzedaży Toyoty mówią same za siebie.
~Piotrek
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Oczywiście mogła by być tańsza, ale płaci się troche na wyrost za markę, myślę jednak że warta swojej ceny. Generalnie ceny aut w Europie w porównaniu do Ameryki są horrendlanie wysokie.
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla IX (E12) Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
~g00di
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Cholernie drogie na rynku wtórnym. No cóż jaka jakość taka cena. Ale inwestycja się zwróci przy ewentualnej sprzedaży. Przy takiej bezawaryjności płacisz więcej, ale spisz spokojnie.
Toyota Corolla IX (E12) Hatchback