Lista ocen Toyota Corolla VII (67)

~Picek
Sedan 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
Auto jest stare jak świat, teraz jeżdżę nim ja, a przez ostatnie 20 lat jeździł nim mój dziadek. Po tylu dzwonach co ono zaliczyło to i tak jest naprawdę nieźle. Bardzo mało pali i w ogóle się nie psuje. Napisałbym "czego chcieć więcej?", ale niestety, w trasę tym nie pojadę bo strach wyprzedzać, strach wchodzić w zakręty, a w przypadku wypadku to zakładam że trup na miejscu. Dużo miejsca dla pasażerów i na bagaże predysponuje to auto na...
~piotr27
Sedan 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
Doskonałe auto które ma ogrom zalet a niewiele wad. Nieprodukują już takich egzemplarzy bo ludzie nie kupowali by nowych. Narzekać można jedynie na wyposażenie którego praktycznie brak. Jak ma się takie auto to się zapomina gdzie są najbliższe warsztaty samochodowe. No i jak pokierować sąsiada do warsztatu który ma jakiegoś francuza ;-)
~marcin wawa
Sedan 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
wdzięczny samochód i naprawdę bezawaryjny, oszczędny i jak na swój wiek dynamiczny
~cubikon
Kombi 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
Gdyby nie brak klimatyzacji i mocniejszy silnik to nie rozglądałbym się za innym autem... ale już dziś wiem ze będzie to Toyota (Corolla bądź Avensis)
~golo
Sedan 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
auto użytkuję jako rodzinne 2+2 w zupełności wystarcza, bagażnik pojemny i ustawny, silnik mało pali, bardzo żwawy i nie ma problemu z wyprzedzaniem, bez problemu jeżdżę w dłuższe trasy, jakby dalej produkowali ten model to kupiłbym prosto z fabryki.
~tomek Łodz
Sedan 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
polecam toyotę , najlepiej tak jak moją produkowaną wJaponi a nie skladaną w Anglii, jest spora różnica i w wykończeniu i w jakości wykonania i w awaryjności, poza pompą wody jeszcze nic poważnego niebyło wymieniane (od 14 lat tylko przeglądy , olej filtry, 0 WIADOMO M, żE WYMIENIONE BYłY PASKI I ZAWIESZENI, ALE PO NASZYCH DROGACH T NAPRAWDE NIC NOWEGO.polecam to autko, łatwiutkie w prowadzeniu i bardzo przyjemne do jazdy, nie jest to auto do...
~Roman
Sedan 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
Nie mam czasu i pieniędzy na przesiadywanie w serwisach i u mechaników, lubię jeździć tanio , nie rzucając się w oczy i w miarę wygodnie dlatego mam corollkę
~www
Sedan 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
chyba ciezko bedzie znalesc cos lepszego za te pieniadze! Osobiscie jestem bardzo zadowolony z tego autka, ma kilka rzeczy ktore bym poprawil ale i tak jest super!!
~Twaróg
Sedan 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
To jest mój drugi samochód, jeżdżę nim od 1,5 roku i przejechałem 25000. Podoba mi się jego bezawaryjność.
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla VII
7,2
9,3
~Michał Wierzelewski (michal.wierzelewski@wp.pl)
Sedan 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
Polecam osobom, które potrzebują niezawodnego auta do wygodnego i bezstresowego przemieszczania się z punktu A do punktu B. Duże auto z niedużym silnikiem, więc jak zapakujesz 4 osoby i bagażnik to nie licz na super dynamikę w trasie. Auto jest dobra alternatywą dla turbodiesli - trochę słabsze osiągi ale i niższe koszty zakupu. Przy zakupie nie przerażajcie sie przebiegiem ok 300 tys. km bo dla tych aut to nie wiele (do pierwszego remontu...