Lista ocen Toyota Corolla VII (10)

~Lithuanian driver
Sedan 2.0 D 72KM 53kW
Już od 4 lat mam swoją Corollę i ani razu nie żałowałem o jej kupnie. 5-drzwiowy liftback był kupiony jako autko robocze, do normalnej i ekonomicznej jazdy w mieście i moim zdaniem b.dobrze spełnia swoje zadanie (no może dla tego, że nie wymagam od niego zby wiele). Jego największy plus to oczywiści silnik - niezawodny i stosunkowo dynamiczny. Rada: jeżeli zamierzacie eksploatować samochód dłużej, radzę ubezpieczyć dół nawdozia od rdzy.
~kubakurek@o2.pl
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Zawsze odpala, przy -30 wsiadam, biorę kable i jeżdżę uruchamiać znajomych-Alfy, Focusy, cuda wianki nowoczesnej technologii. Auto po prostu świetne dla takiego gościa jak ja. Odpala, jeździ, nie psuje się.
~hartge@wp.pl gadu-gadu 1349533
Sedan 2.0 D 72KM 53kW
Mimo przeszło rocznego posiadania Toyoty Corolli czyli nie za długo to oceniam ją na bardzo wysoko, poprostu auto godne zaufania, wsiadasz i jedziesz i wiesz że dojedziesz :)
~adidas69@tlen.pl
Sedan 2.0 D 72KM 53kW
samochód zasługuje na doskonałą opinię za swoją niezawodność, niskie zużycie paliwa i komfort jaki oferuje
~Karol Małecki toyota@iq.pl www.toyota.iq.pl
Sedan 2.0 D 72KM 53kW
Jest OK. Choc malutkie problemy z przelozeniem z 2 na 3. (Skrzynia biegów)
~Kamil
Sedan 2.0 D 72KM 53kW
BARDZO PRZYJEMNIE SIE JEŹDZI ELASTYCZNOSC OK. JAK NA DIESLA DYNAMIKA WIECEJ NIZ WYSTARCZAJĄCA DENERWUJA TYLKO WIBRACJE NA BIEGU JAŁOWYM (Silnik)
~mirek@pl
Sedan 2.0 D 72KM 53kW
japońce sa niezawodne. polecam wszystkim. jezdze tym autem 10 lat, to wiem co mowie.
~janek d.
Sedan 2.0 D 72KM 53kW
do jazdy miejskiej doskonala. Ale na dlugich trasach 5 bier ma za wolne przelozenie. (Skrzynia biegów)
3,7
~krzychur
Sedan 2.0 D 72KM 53kW
Bardzo małe zuzycie paliwa jednak ceny czesci sa troszke drozsze od innych marek. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla VII
7,2