Lista ocen Toyota Corolla VIII Sedan (76) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 168 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Sedan 1.6 110KM 81kW
mam klimatyzacje montowana przez dealera Toyoty zaraz po kupnie przez własciciela. jest wydajna i schładza porządnie. zimą szybko usuwa wilgoć z auta o ile temperatura nie jest poniżej -5C wtedy się nie załaczy ale i wilgoci w powietrzu nie ma. ogrzewanie też nie nastręcza problemów nawet w siarczyste mrozy.
~bejgus
Sedan 1.3 86KM 63kW
Nie ma na co narzekać. Przy moim silniczku 1,3 4E-FE szybko łapie temperaturę zima, a klima w lecie chłodzi pięknie, aczkolwiek samochód staje się mułowaty przy włączonej klimie. Do tego mam wrażenie, że jest ona ciut za mało wydajna.
~Toyotamaniak
Sedan 1.6 110KM 81kW
Perfekcyjne! Pierwsze auto( a miałem ich 5) które doskonale radzi sobie z zaparowaniem. Nawet w deszcz i gdy osoby na pokładzie są \"mokre\" A to zastanawiające bo nagrzewnica w zimie niedomagała(chyba przypchana jest)
~elvis-yo@o2.pl
Sedan 1.3 86KM 63kW
Ogrzewanie jest znakomite, w zimie podczas temp -20 C silnik szybko się nagrzewał a wewnątrz było ciepło. W ciepłe wiosenne dni jest troche gorzej, system nie chłodzi tak dobrze, ale da się wytrzymać, w końcu nie ma klimatyzacji.
~sancher
Sedan 1.3 86KM 63kW
wszystko dziala good moze poza tym ze w poprzednim samochodzie jak bralem na max to mi "peruka" spadala:) z glowy, a w toyotce mam werazenie jak by bylo troszke za slabe, albo tak ma byc zeby po oczach nie dawalo nie wiem
~Marek
Sedan 1.3 86KM 63kW
Niestety nie mam klimy,ale przy włączonej wentylacji szyby nie parują.Zimą już po kilkuset metrach wiało ciepłe powietrze ,zobaczymy,jak będzie w letnie upały-dopiszę za kilka miesięcy.
~Mielczar
Sedan 1.3 86KM 63kW
Nie mam A/C niestety, ale wielki plus za szybkie nagrzewanie się auta zimą. Trochę parowały mi szyby jak jeździło się w dwójkę, ale nie wymieniałem filtra kabinowego. To może być przyczyna.
~Kucyk
Sedan 1.3 86KM 63kW
szybko sie nagrzewa, szybka szybko odmarza. Generalnie mialem 8 marek, ale tylko tu zanim zdaze zeskrobac w mrozie boczna szybe, tylna juz jest perfekcyjna tak samo jak i przednia
~Mikrobi
Sedan 1.3 86KM 63kW
Tu jest kiepsko moim zdaniem w porównaniu do reszty, w moim modelu brak nawiewników tylko do szyb przednich bocznych co jest uciążliwe w zimne wilgotne dni
~J.W
Sedan 1.3 86KM 63kW
Malutkim mankamentem w tym samochodzie są paryjące szyby,ale nawet mały nawiew lub włączenie klimy szybko sobie radzi sobie z tą dolegliwością
Toyota Corolla VIII Sedan