Lista ocen Toyota Corolla XI Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW 2013-2016 (51)

4,1
~Mirek
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Generalnie nie jest źle. Nigdy samochód mnie nie zawiódł, przez dwa lata ciężkiej jazdy i 160 tysiącach przebiegu nic nigdy z nim się nie stało, Tylko niezbędne wymiany eksploatacyjne.
~zawiedziony fan Toyoty
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Oszustwo? od lat jeżdżę (prywatnie) przede wszystkim Toyotami, jeździłem różnymi markami służbowo i prywatnie i z innymi były mniejsze bądź większe problemy - Corolki nigdy mnie nie zawodziły, łącznie nawet z drobiazgami - to też nie szwankowało, a szwankujące drobiazgi również potrafią doprowadzić do szału więc następna miała być Toyota ale ... ale obecnie Toyota to już nie japończyk (kraj produkcji/składania: Anglia, Turcja inne) wiec...
~Leex
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Przesiadlem sie z Awensisa T27 2.2 Diesel DPF. Zmiana bo zaczalem jezdzic mniej w trasach a wiecej po miescie i tu DPF sie nie sprawdza. Ponadto pomimo braku awarii auto segmentu D generuje zbyt wysokie koszty utrzymania. Ponadto bylem wyjatkowo zadowolony. Auto zakupione bylo testowka w salonie z przebiegiem 4K. Polroczne. Pierwsze wrazenie to inna jakosc niz we wszystkich wczesniejszych Corollach. Plyta podlogowa z Avensisa T27. Czyli duzo...
~Roman
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Ogólnie dość dobry samochód, ale na klapie bagażnika wystąpiła rdza, a silnik przy obrotach 800-900, np w korkach przy włączonej klimatyzacji wibruje tak, że odczuwa się to całym ciałem - przez pedały, podłokietniki, fotele kierowcy i pasażera, a ASO twierdzi, że "jest to charakterystyka silnika". Wersja samochodu najbogatsza.
~Adam
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Prawie żadnych problemów. Raz nieszczelność układu klimatyzacji. Silnik i skrzynia biegów nieruszane. Świece po 68 tys. jeszcze w b. dobrym stanie. Niestety po 8 latach niesprawny ekran dotykowy - wybieranie nr telefonów. Radio i CD gra. Wymiana tylnych klocków po 65 tys. Hamulec ręczny działa dobrze. Przednie klocki prawdopodobnie po 70 tys. Nie wymieniałem żadnej żarówki. Oswietlenie drogi dobre. Silnik 1,6 z b. dobrym przyspieszeniem....
~Tomek
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Ogólna ocena bardzo pozytywna. Wnętrze eleganckie i ergonomiczne. Czytelny ekran komputerka z dotykowym wyświetlaczem. Dobry system nagłośnienia w standardzie. Widac dbałośc o szczegóły w wykończeniu.
~Bartek
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Nie dziwi mnie, że jest to jeden z najlepiej sprzedających się samochodów na rynku. Corolla to po prostu dobry wybór!
3,8
~Laanca
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Ogólnie auto przeciętne. Moja Toyota niby ma 132 konie, a rozpędza się gorzej niż stary Passat b5 101 koni. Spalanie dosyć wysokie jak na tak słabe auto. Ciągle czuć niedosyt. Nie radzę wjeżdżać na kostkę, mam wtedy wrażenie że coś się zaraz rozleci. Ogólnie jest wrażenie takiego papierowego auta, że jest zbyt "lekki" i mało wytrzymały. Może to tylko wrażenie, zobaczymy za 70tys. km :-)
~armando93
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Auto dość ładne, a z czerwonym kolorem i tylnim spojlerem nawet rzuca się w oczy, czego bym się po corolli nigdy nie spodziewał :)
~Marek
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Dobry samochód rodzinny do codziennej eksploatacji. Niezawodny, prosty. Brak mu jednak dynamiki przy przyspieszaniu.
Toyota Corolla XI Sedan