Lista ocen Toyota Corolla XI Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW 2013-2016 (51)

3,5
~fidelp
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Słaby lakier (Biała Perła). Sporo drobnych usterek wymieniane miałem juz obie przednie lampy, kierownicę, lakierowany zderzak przedni, rdza na tylnej klapie. Samochód głośny i trzeba mocno się na redukować żeby w ogóle jechał
3,8
~krzysztof
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Niestety jestem zawiedziony jakością a raczej bezjakością toyoty oraz serwisów które nie wiedzą jak rozwiązać problem z samochodem.
2,7
~Piotrek
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Mimo wysoko ustawionego ogrzewania czuć w zimie powiew zimnego powietrza z szybo, zarówno od kierowcy jak i od pasażera - jazda po autostradzie jest bardzo niekomfortowa. (Wentylacja i ogrzewanie)
~Grigori
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Polecam.Wyciszenie oraz przestrzeń wewnątrz auta bajka.
~Mieszko
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Samochód w moim posiadaniu od nowości . Maksymalne opcja dostępna w tamtym czasem. Dobry i dynamiczny silnik .
~Krzysztof
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Wrażenie świetne. Jakość jak na ten segment i tę cenę - rewelacja.
~Grzegorz
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Silnik dosyć dobrze, trzeba wysoko go kręcić żeby dobrze auto przyśpieszało (Silnik)
3,5
~Robertinio
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Auto max ocenic mozna jako poprawne. Silnik jest takim mułem, ze ciezko to opisac... Redukcja do 3 przy wyprzedzaniu co najmniej. Wyje wtedy niemilosiernie! Przy jezdzie autostradowej (140 i wiecej) pali 2 litry wiecej niz 1.4 VW! Ktos wspomnial o "doskonalym wyciszeniu" - no to chyba wczesniej Zukiem jezdzil, bez obrazy dla Zuka ;) Na plus ilosc miejsca i swietna skrzynia biegow - a to wazne przy wiecznym operowaniu lewarkiem :)
~fidelp
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Lakier biała Perła bardzo delikatny nie dotykaj patrz na mnie,już jest bardziej zmęczony niż w 10 Peugeocie. Wnętrze jak i tapicerka boczków tak samo cieniutko
~Neron
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Silnik 132KM to nieporozumienie. Taki silnik nie powinien byc najmocnieszy. Nie powiem, zeby nie dalo sie jechac ale taka slabizna psuje caloksztalt. Powinien byc dostepny silnik conajmniej 180 KM. (Silnik)
Toyota Corolla XI Sedan