Lista ocen Toyota Hiace IV (29) - Całokształt

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~miro
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
Oceniam w kategorii samochód dostawczy. Wcześniej przez 4 lata jeździłem Hiace D4D z 2002 roku jako służbowym. W firmie oprócz kilku Hiace jeździły też Transity, Nissany Primastar i VW T4. Wszystko się psuło, było cofane z przeglądów, stawało na drodze - wszystko oprócz Hiace. Chcesz mieć spokój? Kup Hiace. To samo mówili mechanicy serwisujący auta w firmie. Potwierdzam to po 7 w sumie latach użytkowania i przejechanych ponad 100 tyś km.
~ast1.onet.eu
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
polecam każdemu, auto uniwersalne do przewozu towarów oraz osób, ekonomiczne, szkoda,że drobne elementy wyposażenia są dostępne tylko w serwisach za kosmiczne ceny- może kiedyś doczekamy się cen odpowiednich do przeciętnego wynagrodzenia w naszym kraju , a nie cen światowych
~Bartek mikro-tech@tu.org.pl
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
Zacytuję kolegę który już chyba trzeciego HIACE kupił: "Chcesz jeździć długo - kup Hiace; Chcesz jeździć szybko - kup Transportera" Spartańsko wyposażone auto dostawcze a zarazem bardzo solidny i niezawodny pracownik. Gorąco polecam
~dino
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
posiada wszystkie atuty dobrego samochodu (wysoka jakosc, trwalosc, niezawodnosc, ladny wyklad, i dlugie lata eksplatacji) jak by byla kobieta to bym poprosil ja o reke poprostu laska nie dozajezdzenia !!! niezastanawiac sie tylko kupowac
~monimus@poczta.onet.pl
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
Trafił mi się oryginalny Japończyk Made in Nippon z napędem na cztery koła, pod górę jak strzała, wykonanie perfekt, obrotościomierz. Podobają mi się wysuwane uchwyty na piciu z dowolną regulacją. 5-cio drzwiowy, 9-cio osobowy.SAMOCHÓD NA WSZYSTKIE OKAZJE.
~margus@autograf.pl
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
auto pomimo wielu lat produkcji w nie zmienionym ksztalcie broni sie doskonale , zankomity silnik i ponad czasowa karoseria ktora mnie osobiscie podoba sie nadal na tle konkurencji. auto godne polecenia
~Robert, 24hours.woladieselservice@wp.pl
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
nie przyjęło się auto na naszym rynku- to wielka szkoda, może po wejściu do unii ceny spadną, byłem w Norwegii,Karaibach i u Arabów jest tam tylko Toyota i inne Japończyki to czegoś dowodzi
~PieknaHiace
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
jak na prawie 20 letnie auto kupione za grosze to rewelacja, tylko serwis. Szkoda, ze Toyota wycofała ten model z Europy i próbuje sprzedawać vana z PSA ze swoim emblematem
~Marcin :)
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
2.4D 75KM jak dla mnie doskonałe mułek nie do zajechania!!! z tego co wiem robi przebieg rzędu 800000-900000tyś to jeszcze trochę mi zostało:) szkoda że tak mało doceniane w polsce!!
~szubieraj1@op.pl
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
Jeżdżę już trzecim Hiace ( obecnie w wersji osobowej) pobił go tylko VW Multivan 2,5 w full opcji ze 170KM i automatem ,ale jest zato 2X droższy( 250tys. a Hiace 130tys.)