Lista ocen Toyota Hiace IV (25) - Silnik

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Koe
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
Witam chcem sprzedac toyote hiace z 95 r oceniam ja na stan bardzo dobry jest ona 9 osobowa kanamy skaładane chcem ja sprzedac do mysle o zakupie najoweszej toytoy dla tego ze nigdy jeszcze mnie nie zawiodła ta z 95 r. tego samochodu nie da sie kochac wrazie czego podaje tel 516302921 lub 089 76 11 429
~miro
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
Turbo pięknie pracuje. Silnik z kategorii miliona kilometrów bez zaglądania. Znakomity wół roboczy. Potrafi pociągnąć nawet 5 ton (3 tony DMC + 2 tony na haku choć nie testowałem to jestem w stanie uwierzyć że potrafi). Regularnie olej i filtry a odpali zawsze i za pierwszym obrotem.
~Marcin :)
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
jeżeli ktoś szuka auta nie do zajechania niech sobie kupi toyote będzie w 100% zadowolony!!! proponuje wersje long ze względu na pszestrzeń bagażową. Jeżdżę tym autem 3 lata bez żadnych problemów następna też będzie HIACE!!;)
~myireland
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
ja posiadam rocznik 98 ale mam jeszcze w nim stary silnik 75km...traktorek ktory tylko chodzi i chce diesla i tyle.....bezobslugowy jest ten silnik
~To naprawde fajny van
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
stara dobra robota,moja hiace to wersja 2.4 d bez turbiny na starych pompowtryskach,tam sie nie ma co psuc ,to jest jak traktor
~Dawid21
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
Dla mnie bomba. Na trasie wymiatam. niby tylko 70 koników ale dają czadu i co najwazniejsze daja rade. 130 mozna bez problemu:)
~G14n1 djgiani@vp.pl
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
elegancko. Idzie jak burza. Przyspiesza odpowiednio. 2 uzywam tylko przy obciazeniu. Rewelka
~poss
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
Bardzo udany silnik, zawsze zapala, zawsze jedzie, gdyby była większa moc byłaby piątka
~as19760@poczta.onet.pl
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
bez turbo , mulasty ale jak sie rozbuja to pędzi i czasem coś wyprzedzi
~szubieraj1@op.pl
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
co tu więcej mówić gdy przejechałem 600000 km. bez awarii! REWELACJA!!