Lista ocen Toyota Hiace IV (24) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek mikro-tech@tu.org.pl
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
Świetna trakcja, rewelacyjna zwrotność. Elementy eksploatacyjne łatwe w wymianie, dobry stosunek jakości do ceny. Polskie drogi zamęczą każde zawieszenie. W Hiace co 30 000 km wymieniam gumki stabilizatora. Teraz po 200000 wymieniam przednie górne wahacze. Po za tym bez uwag.
~To naprawde fajny van
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
uklad jezdny tez ok z przodu nie ma sprezyn ,to zawieszenie na drazkach skretnych ,moze nie jest najbardziej komfortowe ale tam sie nic nie psuje taki sobie maly czolg
~miro
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
rewelacja. Amortyzatory w corocznym badaniu nie wykazują zużycia. Auto trzyma się drogi w każdych warunkach, odporne na polskie dziury
~PieknaHiace
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
Wiadomo, osobówki z tego nie bedzie, ale na Niemieckiej autobahnie spokojnie trzyma sie drogi przy 180km/h, jak przyklejony
~7stone7
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
Tył dośc miękki, ale po wlożeniu nowych amorków i zwykłych sprężyn od hiace dużo lepiej
~szubieraj1@op.pl
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
Porównywalny dla mnie do transportera , mały minus w zimie za tylni napęd( marzy mi się 4X4)
~Dawid21
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
Mi sie go dobrze prowadzi. Mam porownanie do innych dostawczakow. Wypada na ich tle zadowalajaco
~Szymon W (admin@walbrzych2000.pl)
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
Niezalezne zawieszenie robi swoje. Jak na dostawczaka jest ok! (testowałem na zakrętach i jest extra)
~ast1.onet.eu
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
prowadzi się idealnie nawet po kałużach i koleinach, dobrze "wchodzi" w zakręty
~dino
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
przy duzych predkosciach zdeczka traci przyczepnosc (ale wszysko mozna wybaczyc)