Lista ocen Toyota Previa I (35) - Ergonomia

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mac
Minivan 2.4 132KM 97kW
Jestem wysoki i w każdym aucie, które miałem, jak ustawiłem fotel tak, aby mi nogi swobodnie sięgały pedałów, to nie sięgałem rękami do kierownicy. Previa jest ( jak dla mnie ) jak dotychczas jedynym wygodnym samochodem. Przede wszystkim plecy ODPOWIEDNIO podparte!!! Jechałem do Wenecji , spałem w aucie i wracałem i nie czułem , że muszę prostować kręgosłupa - co w każdym innym aucie musiałem robić. Polecam ten samochód dla ludzi powyżej 180...
~anndomag
Minivan 2.4 132KM 97kW
Wszystko na miejscu, tam gdzie ma byc. Zaskoczeniem dla niektorych moze byc miejsce na hamulec reczny ;-). Podlokietniki w przednich siedzeniach + automat + tempomat sterowany z kieronicy = totalny komfort podrozowania. Kierowca ma tylko jeden klopot - gdy juz zamknie sie srdkowy otwieranych dach (sterowany elektrycznie), to niestety nie ma szans z miejsca kierowcy zasunac podsufitki. Ale to chyba malo zaskakujce.
~galtom
Minivan 2.4 132KM 97kW
Jedyne do czego moge sie przyczepic to umiejscowienie wlacznika swiatel awaryjnych oraz oswietlenie \"bagaznika\". Jesli rozlozymy siedzenia w 3 rzedzie to jedno z nich zaslania lampke. Ale wlsanie to, ze 3 rzad sie rozklada na boki (plasko) jest olbrzymim \"+\" w Voyagerach i Carniwalach jest z tylu wielka lawa z ktora (jak nie jest potrzebna) nie bardzo widadomo co zrobic.
~zuczek
Minivan 2.4 132KM 97kW
Wszystko co potrzebne na swoim miejscu. Z przodu kierowca nie ma gdzie umieścić kuba z harbatą czy puszki z kolą (brak uchwytu, za to z tyłu jest ich pełno :-)). Przydały by się drzwi rozsuwane i z drugiej strony.
~Damian
Minivan 2.4 132KM 97kW
Jak na samochod 12 letni wyśmienita. Prawie nie widać żadnych śladów zużycia. Każdy detal jest dokładnie przemyślany. Wszystkie fotele są bardzo wygodne. Bardzo fajny samochód na imprezy(środkowe fotele dają się obracać).
~marek R
Minivan 2.4 132KM 97kW
to tak jakby ktoś ten samochód dla mnie zrobił, wsiadanie,wysiadanie, sposób rozkładania foteli i w ogóle dosyć szybko zdążyliśmy się polubić. Marzeniem byłoby mieć rozsuwane drzwi z obu stron jak np.Sintra
~jacek
Minivan 2.4 132KM 97kW
Jak to w japończyku - niby wszystko jak trzeba, na miejscu, dobre i wygodne - ale w samochodach europejskich tej klasy jest dużo lepiej i przyjemniej. Coś za coś.
~Michał
Minivan 2.4 132KM 97kW
U kierowcy wszystko poprawnie i pod ręką. Nie ma fizycznej możliwości sięgnąć z fotela pasażera do schowka, bez odpinania pasów (chyba, że ktoś ma baaardzo długie ręce).
~tom.sikora@op.pl
Minivan 2.4 132KM 97kW
Olbrzymi schowek przed pasażerem, jeszcze dokupię uchwyt na napoje i będzie bajka . Przydałyby się drzwi odsuwane z drugiej strony i klapa tylna powinna się otwierać wyżej .
~parrot
Minivan 2.4 132KM 97kW
Wszystko w zasięgu ręki; wystarczająca ilość schowków, a ten po stronie pasażera ma wielkość przepastnej studni (tylko w wersji bez poduszki pasażera);