Lista ocen Toyota Previa I (44) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jacek
Minivan 2.4 132KM 97kW
To, że w nadwoziu długości i szerokości sedana średniej klasy dało się upchać tyle miejsca dla ludzi i bagażu to to jest fenomen. To jest prawdziwy 7-osobowy van - a nie pseudovan w którym jest albo 7 miejsc z tylnymi opierającymi się o klapę albo 5 miejsc i bagażnik. Tutaj przy czynnych wszystkich miejscach zostaje i tak wielki bagażnik. Fotele środkowego rzędu w wersji 7 os są bardzo wygodne. W fotelach przednich brakuje trochę regulacji...
~Michał
Minivan 2.4 132KM 97kW
Jedyny samochód, z którym sie spotkałem, gdzie pasażerowie kłócą się o to kto ma siedzieć z tyłu. Wersje z obrotowymi foleami w środkowym rzędzie to po prosu rewelacja. Dzieci mogą sobie swobodnie chodzić we wnetrzu. Kierowca (175 cm wzrostu) może, bez wysiadania, nie tracąc godności ani na chwilę, przejść na tylną kanapę.
~anndomag
Minivan 2.4 132KM 97kW
Luksus, komfort, przestrzeń... jak S klasa tylko wygodniej. U mnie w IIgim rzedzie sa kapitany wie podrozuje sie jak w samolocie w klasie biznes. Po cofnieciu fotela do tylu mozna prostowac nogi. Z reguly (gdy trasa jest dluzsza) wiecej osob chce jechac z tylu niz jest miejsc.
~Mac
Minivan 2.4 132KM 97kW
Tu chyba nic pisać nie trzeba . Wygodne spanie dla 3 osób . Siedzenia bajera !!! Płaska podłoga, na której też można spać, my mamy wielkiego psa, który nie lubił jeździć autem, do czasu kiedy jeździmy Previą !!! Teraz sam wsiada do auta jak się tylko otworzy drzwi :)
~tom.sikora@op.pl
Minivan 2.4 132KM 97kW
W środku pełen komfort . Siedzenia wygodne z podłokietnikiem , pasażerowie mają do dyspozycji fotele kapitańskie . Duuuuuuuuuuuużo miejsca . Ostatni rząd rozkłada się na boki co daje dodatkowe miejsce na bagaż .
~Remick
Minivan 2.4 132KM 97kW
MISTZROSTWO ŚWIATA w rodzinie jest V-KLASA,nowy sharan,t5-carravelle wymiękają,ja prowadzę zona "gania" z dzieciakami jak w salonie
~bums
Minivan 2.4 132KM 97kW
Mnóóóóóóstwo miejsca, wszystkie 8 miejsc siedzących dla ludzi, nie dla krasnoludków ;)
~nie lubię previi sprzedałem uff
Minivan 2.4 132KM 97kW
no to jest ogromny plus - w środku mogły spać 3 osoby:) przy 8 osobach można było zabrać rozsądny bagaż
~parrot
Minivan 2.4 132KM 97kW
Ponadprzeciętnie, nawet jak na swoją klasę; Chrysler Voyager pod tym względem odpada w przedbiegach

Usterki Toyota Previa I

Toyota Previa I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marcin Brzeziński
Minivan 2.4 132KM 97kW
Jest bardzo dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów, bardzo dobry na dłuższe wycieczki.