Lista ocen Toyota Previa I (39) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jacek
Minivan 2.4 132KM 97kW
Parować nie paruje i jest wystarczająco ciepło ale jeśli jest -15 st C to raczej ciepłe ustawia się na max i dmuchawę na drugi bieg. W okolicach kierowcy nawiewów jest bardzo dużo i porządne - dzięki temu szyby dobrze odparowują i rozmarzają. Bardzo ciekawe jest rozwiązanie ogrzewania tylnej części nadwozia - ciepłe powietrze idzie tunelami w tapicerce przednich drzwi i wylata z tej tapicerki w kierunku środkowego rzędu foteli. Niby trochę to...
~parrot
Minivan 2.4 132KM 97kW
Zimą wnętrze auta rozgrzewa się ponadprzeciętnie szybko, cyrkulacja powietrza jest bardzo dobra; ze względu na ogromne powierzchnie przeszkleń duże upały bywają uciążliwe - problem całkowicie rozwiązuje profesjonalne przyciemnienie szyb; wentylacja? Bez zastrzeżeń; przy bardzo dużych upałach pasażerowie ostatniego rzędu doceniliby drugą strefę klimatyzacji (była dostępna wersja z takim wyposażeniem, ale to rzadkożć)
~Michał
Minivan 2.4 132KM 97kW
Po włączeniu wentylacji ne przednich fotelach wieje jak na motocyklu, szyba przednia odparowuje po kilku minutach (listopad, deszcz, 4 st.C, noc pod chmurką). Niestety nie przetestowałem jeszcze klimatyzacji (pęknieta chłodnica). Ogrzewanie osobne na przód i na tył.
~montemax@list.pl Gdyby się Ktos z Was chcial podzielic doswiadczeniami to zapraszam
Minivan 2.4 16V 4X4 132KM 97kW
Zimą: Ogrzewanie bez zastrzeżen (wcześniej jeździlem Nissanem Sereną to pamietam jak zakładałem z tyłu nagrzewnicę) zarowno przód jak i tyl. Latem:klimatyzacja mi siadła i nie maja freonu do mojego rocznika. W tamtym roku na resztkach gazu bardzo milo wracało się z gór.
~anndomag
Minivan 2.4 132KM 97kW
W zasadzie powinno byc doskonale, ale to pewnie maja Previe z dwustrefowa klima. U mnie tylko jednostrefowa ale jak dotad nikt nie zmarzl ani sie nie ugotowal. Nadmuchy powietrza do II rzedu siedzen sa przeednich drzwiach i dziala to bardzo dobrze.
~Damian
Minivan 2.4 132KM 97kW
W lecie wnętrze bardzo się nagrzewa. Bardzo wydajna wentylacja i ogrzewanie (liczne dysze). Nie mam klimatyzacji ale za to posiadam dwa szyberdachy (jeden całkowicie otwierany elektrycznie) KOSMOS!
~galtom
Minivan 2.4 132KM 97kW
Bez kłopotu, klima chłodzi (w niektorych Previach jest dwu strefowa) ja mam za to dwa otwierane dachy a ogrzewanie ogrzewa. Działa jak powinno.
~BO TYLKO TOYOTA TO ORYGINALNY SAMOCHÓD ...INNE TO PODRÓBY
Minivan 2.4 132KM 97kW
.... PIERWSZY VAN W KTORYM MOZNA LEPIEJ DOGRZAC TYL NIZ PRZOD ... TO SAMO Z KLIMA ... SZKODA TYLKO ZE NIE PRZEWIDZIELI FILTRA PRZECIW PYLKOWEGO
~Mac
Minivan 2.4 132KM 97kW
Ogrzewanie bajera, żadko się zdarza, aby konstruktor pomyślał o tym aby ci co siedzą z tyłu też mieli ciepło !!! A to przecież przeważnie dzieci !!!
Dziennik kosztów dla Toyota Previa I
11,5
~marek R
Minivan 2.4 132KM 97kW
czasami podczas deszczu gdy mam 7osób na pokładzie muszę używać klimy by nie parowały szyby(oczywiście na pokładzie wszyscy trzeźwi)