Lista ocen Toyota Previa I (41) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~anndomag
Minivan 2.4 132KM 97kW
Relingi, duze lusterka, duze kola, duza bryla nadwozia to minusy - ale przy 120km/h mozna prowadzic normalna rozmowe czy sluchac muzyki wiec nie jest gorzej niz w innych autach. Do wyciszenia silnika sie nie czepiam. Jednak jesli pojawi sie nieszczelnosc w ukladzie wydechowym to bedzie (szczegolnie w okolicy tzw. portek) to bedzie to slychac chyba bardziej niz winnych autach - bo pasazer ma kolektor wydechowy pod soba.
~jacek
Minivan 2.4 132KM 97kW
Z tym silnikiem prawie w kabinie to się dużo lepiej nie da. Jak to w toyocie. Prosty, toporny samochód. Jak komuś się wydaje głośno przy np. 130km/h to zalecam wymontować przedni prawy fotel i osłonę silnika spod niego i wtedy się przejechać chociaż 70km/h. To jest dopiero głośno.
~Michał
Minivan 2.4 132KM 97kW
Po uruchomieniu silnika przypominają się wrażenia z lotu samolotem. Po dłuższej jeździe (trasa ok. 6h) nadal słychać w głowie odgłos silnika. Trochę męczące, ale można wybaczyć. Następnego dnia wsiadam do niej z uśmiechem.
~Mac
Minivan 2.4 132KM 97kW
Silnik w tym aucie niestety słychać, gdyż jest pod siedzeniami. Mnie to jednak nie przeszkadza, ponieważ auto jest jedynym miejscem , gdzie mogę sobie głośno posłuchać Frediego Mercurego !!!
~galtom
Minivan 2.4 132KM 97kW
Głosniej robi się tylko powyżej 130-140km/h (duze lusterka, szum z opon no i niestety słychać już silnik - pracuje powyzej 3 tys. obr/min)
~waldek
Minivan 2.4 132KM 97kW
przy prędkosci około 120 km zaczyna "dokuczac" dzwięk silnika. Zastosowałem przyklejane maty wygłuszające nad silnikiem koszt 70 zł i zupełnie inna jazda
~Paweł
Minivan 2.4 132KM 97kW
Wyciszenie nie jest mocną stroną Previi natomiast sądzę, iż jadąc nią, nie będziesz się skupiał na takich rzeczach.
~kwo
Minivan 2.4 16V 4X4 132KM 97kW
może rocznik sprawia że naprawdę przy większych prędkościach powyżej 120 km jest za głośno, spróbuję jeszcze wyciszyć
~parrot
Minivan 2.4 132KM 97kW
Silnik jest słyszalny, nie ma co ukrywać; w kokpicie powyżej 100km/h jest stosunkowo głośno, ale da się przeżyć
Dziennik kosztów dla Toyota Previa I
11,5
~tom.sikora@op.pl
Minivan 2.4 132KM 97kW
Powyżej 120 robi się głośno ale swobodnie można rozmawiać . Mam relingi i szyberdachy co dodatkowo wpływa na hałas .