Lista ocen Toyota RAV4 I (19) - Widoczność

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~forester123
Standard 2.0 i 16V 129KM 95kW
Trochę przeszkadza koło zapasowe na tylnej szybie. Większy problem to słupek bocznyod strony pasazera - szeroki ok. 40 cm. Ogranicza widoczność przy włączaniu się do ruchu (samochody nadjeżdżające z prawej strony). Ale siedzi się wysoko więc można się przyzwyczaić.
~Mat112221
Standard 2.0 i 16V 129KM 95kW
Widoczność w rav4 jest bardzo dobra, wszystkie szyby są duże a słupki nic nie zasłaniają, lusterka mogłyby być troszkę większe ale i tak nie mam zastrzeżeń. Cofanie w mieście to pestka, a nawet i w terenie wszystko widać.
~jradek
Standard 2.0 i 16V 129KM 95kW
Siedzi się oczywiście wysoko. Okna są duże \"płaskie\" i \"pionowe\", maska \"kwadratowa\". Jednym słowem doskonale. Duży minus za malutkie lusterka, znacznie utrudniają cofanie w terenie, w jeździe po asfalcie nie przeszkadzają
~koyot
Standard 2.0 i 16V 129KM 95kW
widoczność do tyłu znacznie ogranicza koło zapasowe oraz zagłówki, szyba wysoko umiejscowiona. Dla mnie to żaden problem, dla mojej dziewczyny niestety mały;p w koncu to suv :)
~rav4
Standard 2.0 i 16V 129KM 95kW
Przestronny w środku, jasny, dobra widoczność, wysoki. Szeroko otwierane drzwi boczne, klapa na bok i nie trzeba dźwigać.
~rav4
~TomHouse
Standard 2.0 i 16V 129KM 95kW
widoczność jak w kiosku w każdą stronę widać dobrze, może dla wybrednych tylne koło na klapie przeszkadzać patrzeć w tył
~Vespanation
Standard 2.0 i 16V 129KM 95kW
Jak w akwarium. Mam wersję trzy drzwiową, więc prawie mogę dotknąć tylnej szyby. Siedzi się wysoko, lusterka duże. Jest ok.
~ssl
Standard 2.0 i 16V 129KM 95kW
Przy najmniej dla mnie - nieco utrudniona w prawo, zwłaszcza jak mam pasażera.
Dziennik kosztów dla Toyota RAV4 I
12,2
12,2
~seku
Standard 2.0 i 16V 129KM 95kW
Zawsze to ciut wyżej niż osobowe. Z przodu można widzieć dalej i więcej.