Lista ocen Toyota RAV4 III MPV 2.4 i 16V VVT-i 170KM 125kW 2007-2010 (9) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mkiwala@o2.pl
MPV 2.4 i 16V VVT-i 170KM 125kW
Pali tyle ile powinien przy takiej pojemności. Jak komuś przeszkadza spalanie zawsze może kupić sobie coś mniejszego np. tico albo matiza, albo inną lodówkofalówkę z serii daewoo. Ceny przeglądów i napraw na razie nie odczułem (odpukać) wymieniam jedynie olej i filtry w odpowiednim czasie. A tak w ogóle ASO Toyoty w Polsce to wielka pomyłka (wygórowane ceny, niska jakość, nieskuteczność w zdiagnozowaniu problemów).
~Wojtek
MPV 2.4 i 16V VVT-i 170KM 125kW
Lać LPG i jeździć za grosze! Wystarczy tylko pamiętać o terminowych wymianach oleju i filtrów. Poza normalnie zużywającymi się elementami jak klocki, czy elementy zawieszenia przez cały czas użytkowania nie musiałem nic dokładać.
~killer
MPV 2.4 i 16V VVT-i 170KM 125kW
Jeśli ktoś pisze, że niemały w końcu samochód z niemałym silnikiem (2,4 benzyna) , automatyczną skrzynią biegów , klimatyzacją spala mu w mieście 8 litrów, a w trasie 7 to albo nie umie liczyc, albo ma uszkodzony licznik.
~BDSawicki
MPV 2.4 i 16V VVT-i 170KM 125kW
Pewnie mógłby mniej palić, ale mam ciężką nogę, więc małe szanse. To co wpisałem w części spalanie jest trochę z głowy, bo nie zwracam na to szczególnej uwagi. Nie psuje się, a stacje Toyoty cenię za wysoką jakość serwisu...
~pkar
MPV 2.4 i 16V VVT-i 170KM 125kW
Autko zagazowane więc narazie na ekonomię nie narzekam, jak żona prowadzi to tak 11 l jak ja jadę to 14 l (trasa) w mieście 15-16
~ryba19933@interia.pl
MPV 2.4 i 16V VVT-i 170KM 125kW
Złuzycie Paliwa Bardzo Niskie Ceny Przeglądów Niskie A O Naprawach Nie Mówmy Bo To Jest Samochód Bez Awaryjny :)
~artur_komorowski
MPV 2.4 i 16V VVT-i 170KM 125kW
Przy LPG OK, na benzynie już trochę gorzej. Części ekploatacyjne dostępne i nie drogie
~To ja toyota rav4
Nic się nie psuje
~Janusz
MPV 2.4 i 16V VVT-i 170KM 125kW
Pod warunkiem że nie w ASI to ok
Toyota RAV4 III MPV