Ocena kierowcy - Toyota RAV4 III MPV

Rafi, 9 lat temu
Silnik 2.2 16V D-4D 136KM 100kW
Rok produkcji 2008
Toyota RAV4 III MPV 2.2 16V D-4D 136KM 100kW 2006-2010 - Oceń swoje auto
Inne : EKONOMICZNE AUTO A ZARAZEM ŁADNE I PAKOWNE.
Nie wiem czy jest samochód na rynku dla tych wszystkich którzy wystawiają ocenę na auto jak RAV4 które odpowiada w 100%
Spalanie samochodu dla mnie super moja jazda odbywa się w 90% po mieście i uwaga 6,5 l /100km to mega wynik jak na tego typu samochód.
Co do skrzyni mogła by pracować bardziej precyzyjnie ale po wymianie łożysk jest dużo lepiej
Zawieszenie dla mnie bardzo fajne po 119000 tys wymieniłem jeden wahacz tylni ale to tylko i wyłącznie dlatego że nie występują tuleje.
BARDZO DOBRA NIE WIDAĆ JEDYNIE ZNACZKA W ATRAPIE Z PRZODU :)
Diesel mógłby nagrzewać się dużo szybciej w moim aucie zamontowany jest fabrycznie dogrzewacz który po przejechaniu 3 km daje już ciepłe powietrze
Jazda z przodu jest komfortowa z tyłu nie wiem nie miałem okazji jeździć ale dla mnie mogło by być lepiej
Jeżdżę na oponach YOKOHAMA G91 i jest naprawdę cicho i przyjemnie
Wiadomo że do TOYOTY większości stosowane są oryginalne części zamienne a to tylko dla tego że jest mało zamienników dla mnie PLUS zresztą naprawdę toyota jest mało awaryjna.
Japońskie auta nigdy nie robiły wrażenia na mnie jeśli chodzi o design wewnątrz dużo lepiej jeśli chodzi o zewnętrzny
Drobne usterki myślę że występują w każdym aucie dla mnie to materiały eksploatacyjne które zużywają się podczas normalnej jazdy itp.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 16V D-4D 136KM 100kW [l/100km]

5,6