Lista ocen Toyota RAV4 V (118)

~MB
SUV 2.0 Dual VVT-iE 173KM 127kW
Wygodny, oszczędny, wysoko zawieszony, wyciszony. Bardzo słabe audio i kiepski panel dotykowy.
3,6
~no.21@aol.com
SUV 2.0 Dual VVT-iE 173KM 127kW
Ocena w skali szkolnej 3- czyli dostateczny minus. Biorąc pod uwagę dobrą opinię o toyocie jako marce oraz cenę tego auta, nie spełnia ono oczekiwań. Dramatu nie ma, ale nie kupiłbym tego auta.
~PasQd
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Nie jest to auto dla wybrednych. Ale mamy wszystko czego potrzeba do wygodnej jazdy. Ciche, szybkie jak na SUVa, świetny napęd i przestronne wnętrze.
2,4
~Wyleczony z rav4
SUV 2.0 Dual VVT-iE 173KM 127kW
1. Benzyna w oleju silnikowym 2. Tandetne, trzeszczące plastiki w środku 3. Karoseria z blachy do konserw, falowanie maski od 120 km/h plus drgające lusterka 4. Halas przy prędkościach autostradowych 5. Ogniska korozji na el. zawieszenia w 2 letnim aucie 6. Konieczność wymiany wycieraczek co 3 miesiące 7. Lakier, który rysuje się od patrzenia 8. Radio z lat 90-tych XX w. 9. AWD idealne na suchy asfalt 10. ASO, któte robi klientów w...
~manix
SUV 2.0 Dual VVT-iE 173KM 127kW
fajne auto z durnymi oszczędnościami w zakresie wyposażenia w pomocne detale, mianowicie: brak wskazań ciśnienia w kołach, brak podświetlania wielu przycisków, brak haczyków w bagażniku, nieosłonięte plastiki w bagażniku, dość słabe audio jak i cały infotainment.
~Daniels
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Auto rewelacyjne, jakość wykonania naprawdę dobra, przed zakupem odwiedziłem chyba wszystkie salony, Toyota po jedzie próbnej bezkonkurencyjna, Wersja Selection,skrzynia biegów ecvt działa rewelacyjnie, bardzo dobre przyspieszenie jedyny minus brak podświetlenia przy panelu sterowania szybami, wieczorem naprawdę uciążliwe, w aucie za taka kasę nie powinno mieć to miejsca, brakuje również podświetlenia przy sterowaniu szyberdachem, konsola...
~J.Krakus
SUV Facelifting 2.0 Dual VVT-iE 173KM 127kW
Auto bardzo wygodne , przestronne, duży bagażnik dobrze się prowadzi , poza miastem mało pali jak na taki silnik.
~Piotr
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Po dwóch latach, drugi raz chyba szukałbym bardziej zwinnego samochodu w którym powyżej 100 km na godzinę da się rozmawiać. Mimo dużego silnika plus wspomagania silnikami elektrycznymi jest to raczej samochód dla statecznego Pana snującego się po miejskich uliczkach bez pośpiechu.
~Mario
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Zapoznałem się z autem przed zakupem ,więc jestem zadowolony. Przy dopasowanym stylu jazdy na jednym tankowaniu można otrzeć się o 1000 km.
~Mario
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW