Ocena kierowcy - Toyota Starlet III

starletti, 16 lat temu
Silnik 1.3 16V 82KM 60kW
Rok produkcji 1995
Toyota Starlet III 1.3 16V 82KM 60kW 1989-1996 - Oceń swoje auto
Inne : dynamika.... autko 1,3 z wtryskiem to brzmi niezle przy masie 775 kg i mocy 75 koni...ale nie spodziewalem sie ze po tylu latach przewiezie dwie osobi z predkoscia 170 km/h i mnie samego 180, wted jechalem za kims i byl mniejszy opor powietrza dlatego nie bylo to jej ostatnie slowo, 190 mysle ze by dala rade, mowie calkiem powaznie
Silnik : pasek rozrzadu
autko godne polecenia wszystkim ceniacym bezawaryjnosc polaczona z dynamika i malymi kosztami eksploatacji, autko wszedzie zaparkujesz, na trasie trzyma sie dobrze, malo pali i pod maske zaglada sie od swieta, oleju nie bierze wogole nawet przy ostrzejszej jezdzie
autko jest elastyczne jak na ta klase przystalo, jedynka jest dosyc dluga jak na bieg sluzacy tylko do ruszania;)
nie jestem zbyt doswiadczonym kierowca ale czasem jak sie zle trafi moze zgrzytnac, na poczatku myslalem ze to wina sprzegla ale to poprostu chyba wrazliwa skrzynia ktora wymaga delikatnosci:) owe zgrzytniecia zdarzyly mi sie przy agresywnej zmianie z 2 na 3, ale poza tym wszystko jak trzeba:)
wszystko jak trzeba, autko dosyc sztywne ale nie mam nic do zarzycenia, zbieznosc idealna, wszystko w najlepszym porzadku
widocznosc jest wprost rewelacyjna, szyby duze, tylka rowniez i widac wrecz wszystko, auto idealne dla kobiety lub dla poczatkujacego kierowcy
tu tez ok, autko jest zbyt male i nie mozna od niego wymagac ergonomii bmw, to samochod do jazdy, ma jezdzic bezawaryjnie i szybko, wszystko pod reka i blisko
pomimo wieku jest ok, nawiewy dzialaja dobrze i szybko sie chlodza lub nagrzewaja. szyby czesto paruja ale sa na to skuteczne sposoby, ogolnie jest ok
dla mnie z produ jest w sam raz, mam 183 cm, odsuwam fotel i siedze wygodnie, z tylu za mna tez nikt nie narzekal, wyzsi maja gorzej ale czego wymagac od autka o tych gabarytach:)
no tu minus.... przy 160 nawet 120 szumi dosyc glosno, w moim modelu jest to na pewno wina el. szyberdachu przykrytego dezentem, ale jest glosno, poza tym drzwi sa cienkie...ogolnie jest to autko do miasta, male zwinne i wszedzie sie wcisnie
zuzycie male, po miesice poprzedni wlasciciel sie wyrobil do 5,5 l (!) natomist ze mna pali od 6-9 pomiesice, zalezy od tego jak sie uzywa gazu;) autko jest żwawe i kiedy trzeba pokaze vectrze co potrafi...mimo wszystko 10 l przy ostrej jezdzie to jest nic w porownaniu z innymi, osobiscie uzywam benzyny 95
autko bezawaryjne za ta cene.... rewejacja
tutaj nie ma co pisac bo jest rewelacyjnie, nic nie musialem naprawiac, jedynie zarowka swiatla wewnetrznego, ktora trudno dosta a poa tym ok:)
zrobilem juz 6 000 w kilka miesiecy i tylko zmienilem olej i rozrzad (rozrzad to pierwsza wymiana w kazdym nowo kupionym samochodzie uzywanym), jedyne na co trzeb uwazac to wlasnie pasek rozrzadu, to jedyny minus ale ogolnie rewelacja

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.3 16V 82KM 60kW [l/100km]

6,2