Oceny Toyota Starlet III 1.3 16V 82KM 60kW 1989-1996

Najnowsze oceny Toyota Starlet III 1.3 16V 82KM 60kW 1989-1996

3,7
~Mario
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
Największym minusem samochodu wg.mnie jest komfort zawieszenia poprostu wszystko słychać. Denerwującie jest również, iż silnik ma b.wysokie obroty po uruchomieniu w zimie, pewnie żeby szybciej się nagrzał, ale to niepotrzebne bo ja i tak od razu ruszam. Silnik jest wrażliwy na obciążenie. Solo i z prawie pustym bakiem przyśpiesza super, ale wystarczy nalać do pełna i posadzić jeszcze 2 osoby i do tego założyć kiepskie opony z dużym oporem...
~WoYo
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
Samochód po prostu super!!!!! Mój samochód ma 16 lat i ani jednego ogniska rdzy!!!! Przez 4 lata nic w nim nie robiłem poza wymiana klocków, tarcz, amorów, i płynów. Jedyny mankament to to, że jest głośny. Polecam ten samochód wszystkim osobom (poniżej 175cm wzrostu :))Gdyby nie to, ze jest dla mnie za mały jeździłbym nim do zajechania; ale niestety muszę się go z żalem pozbyć :(((
~starletti
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
autko godne polecenia wszystkim ceniacym bezawaryjnosc polaczona z dynamika i malymi kosztami eksploatacji, autko wszedzie zaparkujesz, na trasie trzyma sie dobrze, malo pali i pod maske zaglada sie od swieta, oleju nie bierze wogole nawet przy ostrzejszej jezdzie
~traczyńska
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
Auto bezusterkowe. Mało pali, jest zwinne i można wszędzie się nim wcisnąć z uwagi na jego niewielkie rozmiary. Nie jest to auto rodzinne, gdyż z tyłu jest mało miejsca. Inwestycja opłacalna. Polecam "pierdzioszka"
~carloso@wp.pl
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
Starletke mam od dwóch lat. Jestem z niej niesamowicie zadowolony. Przejechałem nią 33 tyś. km. Nigdy mnie nie zawiodła. Mam wrażenie, że w niej nawet opony się nie zdzierają (po przejechaniu 33 tyś. zużycie jest niezauważalne). Bardzo polecam to autko. Jakby ktoś chciał się dowiedzieć czegoś więcej to proszę pisać na maila.
~WoYo albo Massi - jak kto woli :)
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
Naprawde super samochód. Jeżeli kogoś nie stać na 6-8 latka może w ciemno kupować starletkę 12-15 letnią i nie bedzie sie musiał martwić o to ze mu sie gdzieś rozkraczy :) Samochód naprawdę praktycznie bezawaryjny jeżeli się o niero dba. Brakuje mi jedynie wspomagania i poduszki powietrznej :(
~TomekZ14@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
Doskonałe. może dlatego że mam ze sportowym zawieszeniem, dużymi 15" felgami i sportowym wałkiem rozrządu. na przykład na IV biegu Vmax to 170km/h. i cały zmieniony z zewnątrz. doskonałe auto do tunningu. mogę przesłać fotki jak ktoś by chciał zobaczyć a może zrobić podobnie. Pozdrawiam
~wojtek
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
jezdżę tym autem tylko 7 miesięcy,ale naprawde za tą cenę (ok 7 tys.) mam auto niezawodne(zrobiłem juz trasę z krakowa nad morze,na mazury ze trzy razy,na słowację i normalnie na codzień po mieście,ok 10000km)auto nigdy mnie nie zawiodło,zawsze odpala za pierwszym razem i nie sprawia problemów.
~lnesler@fmlogistic.pl
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
Świetne auto dla dwóch osób (po urodzeniu dziecka wymienić na Corollę lub jeszcze większy). Mam wersję przywiezioną z Niemiec więc wyposażenie też rewelacyjne. Koszty utrzymania, pod warunkiem nie korzystania z ASO, nieduże. Jedyne zastrzeżenie mam do materiałów użytych w środku - trochę za kiepskie. Bardzo gorąco polecam. Osławiona niezawodność potwierdzona przez niemieckie: TUV i ADAC.
~Kamil
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
brakuje pare rzeczy jesli chodzi o wyposazenie, generalnie autko super i jesli ktos jezdzi w <=3 osoby to goraco polecam, jesli w pojedynke to lepsza frajda niz Corolla np z 97 roku , przeglady duze, czesci plyny 500zl w Japanparts, robocizna 100 zl