Lista ocen Toyota Verso Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW 2013-2018 (17) - Ergonomia

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~arvedu
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
niby wszystko ok dużo miejsca spora możliwość regulacji zwłaszcza foteli drugiego rzędu, ale mnie osobiście brakuje regulacji wysokości podłokietnika(jak ktoś lubi wysoko ustawiać fotel to podłokietnik jest zdecydowanie za nisko) a jak jesteśmy przy ustawianiu fotela to mam mały niedosyt związany z tym, że jak odsunę fotel tak żeby było wygodnie dla nóg to brakuje mi regulacji na kolumnie kierownicy. brakuje też miejsca na tel czy tez portfel,...
~Paweł
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Na niektórych przyciskach brakuje podświetlenia (np. na przycisku składania lusterek). Jest to irytujące w porze wieczorowej, kiedy trzeba szukać przycisku. Nie jest może zły ale też nie do końca mi również odpowiada wyświetlacz ciekłokrystaliczny i jego obsługa.
~saasiek
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
z przyjemnością stwierdzam, że stanowisko 'robocze' kierowcy jest ergonomiczne, dobrze spasowane przyciski w kierownicy, manetki do zmiany biegów (automat), pozostałe mniej i rzadziej używane przyciski dobrze widoczne i oznakowane(podświetlone)
~Qirol
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Schowki z tyłu pod podłogą, stoliki lotnicze dla dzieci, uchwyty na butelki, schowek klimatyzowany i na okulary. Miejsce na sławetny portfel pod łokietnikiem, schowek wysuwany pod siedzeniem pasażera. Niczego mi nie brakuje. Bagażnik mógłby być w prostokąt.
~roninekgdansk
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Wiele możliwości konfiguracji tylnych siedzeń, dużo miejsca z tyłu. Wszystkie przełączniki rozsądnie rozmieszczone. Mi jednak brakuje jakiegoś miejsca na portfel/komórkę. Fotel kierowcy mógłby być zapewniać nieco lepsze trzymanie boczne.
~Krzysztof
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Zabudowany kokpit. Wszystko pod ręką, ekran dotykowy czuły i łatwy w obsłudze. Moim zdaniem centralnie usytuowane wskaźniki są lepiej widoczne, wystarczy lekko opuścić wzrok, można jednocześnie obserwować drogę i wskaźniki.
~Krakus
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Śmieszny licznik przesunięty na środek deski rozdzielczej. Przed kupnem bałem się tego rozwiązania ale od razu można się przyzwyczaić i nie sprawia to żadnej trudności.
~Sajmon
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
W nowej pojawiły się schowki których nie było w poprzednich modelach, wszystko pod ręką. Jedyna wada moim zdaniem to USB umieszczone od strony pasażera.
~sielim
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Generalnie dobrze jest. W środku przestrzeń, wszystko pod ręką, klimatyzowany schowek itp, kamera z tyłu + dodane czujniki parkowania z przodu i jest bajka.
Dziennik kosztów dla Toyota Verso Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
7,7
~LafarM
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Trochę bałem się zegarów na środku, ale nie jest źle. Wszystko pod ręką Trochę bałem się, że tempomat jest w złym miejscu, ale jest OK.
Toyota Verso Minivan Facelifting