Toyota Verso - Oceń swoje auto

lista nadwozi Toyota Verso
lista silników Toyota Verso
Mniej

Oceny Toyota Verso

3% lepiej niż w segmencie Minivany (4,17)

autodna

dodano 12.04.2015 przez

Bardzo dobra trakcja, bezpieczeństwo, bez problemu mieści trójkę dorosłych oraz dwa foteliki dzieci. Dodatkowe fotele w bagażniku ani razu nie były użyte, więc należy zastanowić się czy nie będzie Wam wystarczać wersja 5cio osobowa a bagażnik będzie większy o dodatkowe pojemne schowki. Świetna widoczność, jeśli możecie wybierajcie model z kamerą cofania, użyteczny gadżet. U konkurencji zapewne jest więcej schowków, jednak te w Verso wystarczają. Lubię centralne zegary, dzięki nim do wnętrza wpada więcej światła. duuuże drzwi, problem na ciasnych parkingach. Bagażniki też bywają większe, skoro jednak nie spędzam większości roku na wyprawach urlopowych a raczej w grę wchodzą krótkie wypady bez wózków i łóżek turystycznych to jest wystarczający. Przesunięcie tylnych foteli w przód załatwia sprawę, urlop mieści się cały. Wygodne fotele przednie, przy wzroście powyżej 190 cm żadnych problemów na dłuższych trasach.

dodano 30.09.2009 przez

Należy wysoko ocenić Toyotę Verso.Biorąc pod uwagę główne elementy auta,to nawet bardzo wysoko.Detale,wiadomo nie zawsze zadowalają.Jak na samochód rodzinny na pewno jest on bardzo trafiony.Duży bagażnik(oczywiście nie taki jak w kombiaczu),ale sporo pakunów się pomieści,łącznie z wózkiem i łóżeczkiem turystycznym,przestronne wnętrze dobrze dopracowane i rozplanowane nie budzi zastrzeżeń.Sporo różnorodnych funkcji ułatwiających życie,np. kluczykowy wyłącznik przedniej poduszki powietrznej pasażera.

dodano 21.11.2010 przez

Solidny samochód za solidną cenę, ale uważam, że warto. Ja mam wersję SOL czarny metalik srebrne relingi dachowe srebrne światła i inne wstawki. Wygląda to na mój gust rewelacyjnie. Uprzednio spotkałem się z oceną tego samochodu przez redaktora jednego z portali internetowych bodajże gazeta.pl, który nijaki wygląd uznał za jeden z minusów tego modelu. W przypadku czarnego metalica na pewno nie ma racji.No i nie jest to samochód ludu - VW.

dodano 01.09.2011 przez

Ten samochód to nie rajdówka i to mi odpowiada. Czy jest to samochód rodzinny? Pewnie tak chociaż na małą rodzinę bo to wszak minivan;). Trochę mi brakuje przestrzeni bagażowej i na wakacje musiałem się zaopatrzyć w box. Byłem bardzo zaskoczony hałasem, a właściwie jego brakiem, przy jeżdzie autostradą z tym boxem, z szybkością ok. 120 km. Jak na razie, po 10 tys km, moje oceny są jak najbardziej pozytywne czego i Wam życzę.

dodano 09.08.2013 przez

Generalnie bardzo fajne auto i po liftingu na prawde ładne. Brakuje jednak czegoś co mogłoby nazwać je przełomowym lub oszaleć na jego punkcie. Porównywałem z C-Maxem (konsola jak ze star-treka i tańsze plastiki), Mazdą 5 (wąska tylna kanapa), Scenicem (żona odrzuciła ze względu na zegary) i wybrałem Toyote.

dodano 27.01.2011 przez

przed zakupem należy sobie odpowiedzieć czy i do czego potrzebny mi jest taki przestronny i rodzinny samochód. Jeżeli masz dzieci, uprawiasz sporty zimowe, pływasz na desce, łowisz ryby czy wozisz duże przedmioty to jest to dobre rozwiązanie. Poza tym to TOYOTA

dodano 18.04.2014 przez

Na ocenę aktualnego auta zawsze ma wpływ to czym się jeździło wcześniej. W porównaniu z moją poprzednią toyotą auris obecna oferuje wygodniejsze wnętrze, większy bagażnik ale też gorsze przyspieszenie, większe spalanie i gorsze niektóre drobiazgi

dodano 18.11.2014 przez

Niby w niczym, poza niezawodnością się nie wyróżnia, ale to kolejna (po Camry) Toyota, w której przejechane kilometry są przyjemnością. Wyższej jakości wykończenie (lepsze tworzywa), więcej mocy i byłby ideał.

dodano 13.02.2010 przez

Samochód dopracowany. Znaczny postęp w stosunku do poprzednika. Automat to świetna sprawa - komfort jazdy znacznie wzrasta. Polecam takie rozwiązanie. Kto nie jeździł niech koniecznie spróbuje.

dodano 31.10.2010 przez

Nie ma aut doskonałych i Verso na pewno takim nie jest. Na pewno jest to dobre auto dające komfort i wygodę i poczucie bezpieczeństwa nie tylko kierowcy, za całkiem przyzwoite pieniądze.