Nie trać czasu na szukanie części! Motodoradca zrobi to za Ciebie.

Toyota Verso - Oceń swoje auto

lista nadwozi Toyota Verso

lista silników Toyota Verso

Oceny Toyota Verso

1% lepiej niż w segmencie Minivany (4,15)

dodano 30.09.2009 09:50:37 przez

Należy wysoko ocenić Toyotę Verso.Biorąc pod uwagę główne elementy auta,to nawet bardzo wysoko.Detale,wiadomo nie zawsze zadowalają.Jak na samochód rodzinny na pewno jest on bardzo trafiony.Duży bagażnik(oczywiście nie taki jak w kombiaczu),ale sporo pakunów się pomieści,łącznie z wózkiem i łóżeczkiem turystycznym,przestronne wnętrze dobrze dopracowane i rozplanowane nie budzi zastrzeżeń.Sporo różnorodnych funkcji ułatwiających życie,np. kluczykowy wyłącznik przedniej poduszki powietrznej pasażera.

dodano 21.11.2010 21:01:11 przez

Solidny samochód za solidną cenę, ale uważam, że warto. Ja mam wersję SOL czarny metalik srebrne relingi dachowe srebrne światła i inne wstawki. Wygląda to na mój gust rewelacyjnie. Uprzednio spotkałem się z oceną tego samochodu przez redaktora jednego z portali internetowych bodajże gazeta.pl, który nijaki wygląd uznał za jeden z minusów tego modelu. W przypadku czarnego metalica na pewno nie ma racji.No i nie jest to samochód ludu - VW.

dodano 01.09.2011 07:47:25 przez

Ten samochód to nie rajdówka i to mi odpowiada. Czy jest to samochód rodzinny? Pewnie tak chociaż na małą rodzinę bo to wszak minivan;). Trochę mi brakuje przestrzeni bagażowej i na wakacje musiałem się zaopatrzyć w box. Byłem bardzo zaskoczony hałasem, a właściwie jego brakiem, przy jeżdzie autostradą z tym boxem, z szybkością ok. 120 km. Jak na razie, po 10 tys km, moje oceny są jak najbardziej pozytywne czego i Wam życzę.

dodano 09.08.2013 21:39:40 przez

Generalnie bardzo fajne auto i po liftingu na prawde ładne. Brakuje jednak czegoś co mogłoby nazwać je przełomowym lub oszaleć na jego punkcie. Porównywałem z C-Maxem (konsola jak ze star-treka i tańsze plastiki), Mazdą 5 (wąska tylna kanapa), Scenicem (żona odrzuciła ze względu na zegary) i wybrałem Toyote.

dodano 27.01.2011 19:27:37 przez

przed zakupem należy sobie odpowiedzieć czy i do czego potrzebny mi jest taki przestronny i rodzinny samochód. Jeżeli masz dzieci, uprawiasz sporty zimowe, pływasz na desce, łowisz ryby czy wozisz duże przedmioty to jest to dobre rozwiązanie. Poza tym to TOYOTA

dodano 18.04.2014 19:05:04 przez

Na ocenę aktualnego auta zawsze ma wpływ to czym się jeździło wcześniej. W porównaniu z moją poprzednią toyotą auris obecna oferuje wygodniejsze wnętrze, większy bagażnik ale też gorsze przyspieszenie, większe spalanie i gorsze niektóre drobiazgi

dodano 13.02.2010 11:00:35 przez

Samochód dopracowany. Znaczny postęp w stosunku do poprzednika. Automat to świetna sprawa - komfort jazdy znacznie wzrasta. Polecam takie rozwiązanie. Kto nie jeździł niech koniecznie spróbuje.

dodano 31.10.2010 10:16:25 przez

Nie ma aut doskonałych i Verso na pewno takim nie jest. Na pewno jest to dobre auto dające komfort i wygodę i poczucie bezpieczeństwa nie tylko kierowcy, za całkiem przyzwoite pieniądze.

dodano 21.02.2010 23:03:25 przez

wygląda fajnie i agresywnie z tyłu dużo miejsca dla pasażerów ale bagażnik mniejszy od scenic jazda bardzo miła cała rodzinka lubi verso mam angielska wersje tr

dodano 15.05.2011 22:37:24 przez

Gdyby silnik miał ze 200 KM i moment na poziomie 250-300 niutków było by OK, a tak to dupa. Szkoda, że TOYOTA nie ma mocnych silników benzynowych :(

Demonstracyjny Suzuki Swift Comfort 1,2 94KM

Demonstracyjny Suzuki Swift Comfort 1,2 94KM

Rocznik: 2014. Przebieg: 1 500 km. Silnik: 1.2 94KM, benzynowy.

Demonstracyjny Infiniti QX70 S Premium

Demonstracyjny Infiniti QX70 S Premium

Rocznik: 2014. Przebieg: 4 000 km. Silnik: 5.0 390KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Toyota Verso, oglądali także

Dowiedz się więcej o Toyota Verso

Przeczytaj o Toyota Verso

Bitwa o rodzinę, czyli starcie trzech minivanów - Toyota Verso
Bitwa o rodzinę, czyli starcie trzech minivanów - Toyota Verso Redakcyjna Toyota Verso podczas długiego pobytu w redakcji nie miała łatwego życia. Była testowana na chyba wszystkie możliwe sposoby, bez żadnej taryfy ulgowej. Nadszedł czas pożegnania, jednak przed rozstaniem pozostała jeszcze jedna kwestia. Na sam koniec postanowiliśmy sprawdzić jak model japońskiego producenta wypada na tle swoich konkurentów. Do zawodów wybraliśmy dwóch godnych rywali, którzy tak jak nasze testowe auto mogą zabrać na swój pokład siedmiu pasażerów. Wybrane modele to: Kia Carens i Ford Grand C-Max. Nie pozostało nic innego jak zabrać się do pracy!

Toyota Verso - zobacz filmy

Toyota Verso 2,0 D 4D - test AutoCentrum.pl
Toyota Verso 2,0 D 4D - test AutoCentrum.pl W życiu każdego z nas przychodzi taki moment, kiedy nasz mało praktyczny, aczkolwiek często fantastyczny samochód musi zostać zastąpiony przez taki bardziej prorodzinny. Czy Toyota Verso będzie dobrym wyborem?
Czy siedmiomiejscowe auta mają sens? Zastanawiamy się na przykładzie Toyoty Verso. W bagażniku naszej długodystansowej Toyoty Verso są dwa dodatkowe fotele. Na jej przykładzie zastanawiamy się czy warto dopłacać do wersji siedmioosobowej.

Toyota Verso 46