Toyota Verso - Oceń swoje auto

Benzynowe Benzynowe
Diesla Diesla
Ukryj

Oceny Toyota Verso

1% lepiej niż w segmencie Minivany (4,15)

dodano 14.11.2014 przez

Oszustwo? od lat jeżdżę (prywatnie) przede wszystkim Toyotami, jeździłem różnymi markami służbowo i prywatnie i z innymi były mniejsze bądź większe problemy - Corolki nigdy mnie nie zawodziły, łącznie nawet z drobiazgami - to też nie szwankowało, a szwankujące drobiazgi również potrafią doprowadzić do szału więc następna miała być Toyota ale ... ale obecnie Toyota to już nie japończyk (kraj produkcji/składania: Anglia, Turcja inne) wiec zacząłem się zastanawiać, a tu jeszcze to !od wakacji obserwuję ceny Toyoty, ale znając rzeczywistość stwierdziłem, że poczekam do wyprzedaży rocznikowej bo chcę nowy samochód (nie używany i z gwarancją) ale nie zależy mi na roczniku w dowodzie - samochód dla mnie a nie na handel już czy za rok, dwa). W grę wchodzi Corolla (obszerne wnętrze, urosło - większe od tej którą mam) Avensis albo Verso - auto rodzinne, nie śpieszy mi się więc tak sobie obserwuję od marca 2014 i czekam na promocję :) niemal CAŁY rok Toyoty kosztowały: Corolla Active 62 900, Avensis Active 83 900. Teraz Toyota pisze o/obiecuje "kwotowe" rabaty i tak np. Corolla Active 5 000 - czyli z 62 900 na 60 900 ! bo w cenniku cenę starą/podstawową podają jako 65900! Avensis Active 17 000 czyli z 83 900 na 69 900 ! bo znowu do połowy lutego (Corolla analogicznie) cena za Active była 83 900 a od połowy lutego gdy Toyota daje rabat 17 tysi cena podstawowa w katalogu magicznie zmieniła się w cenę 86 900! Podobnie Verso choć jego cen w tej chwili nie pamiętam :) Zawsze kochałem i doceniałem Toyoty ale to co robi ostatnio Toyota Polska to wygląda na zwykłe oszustwo. A "zabawę" taką z magicznymi przekształceniami "standardowych" cen od których naliczany jest SUPER rabat, z dnia na dzień w okolicach listopada, obserwuję w Toyocie od 3 lat! Nie dość, że wygląda to na zwykłe hamskie oszustwo to jeszcze dodatkowo ... hmm ... chyba uważają swoich klientów za idiotów? Pozdrawiam użytkownik 4 Toyot, zastanawiający się nad zmianą marki :( Szkoda, że Mazda swoją 3 przy pięknej stylistyce nadwozia, dobrych gabarytach zewnętrznych i OKi roztawie osi (obecnie 270 cm tak w 3-ce jak i w Corolli) zrobiła trójce takie ciasne wnętrze :(( gdyby nie to nie zastanawiałbym się nawet dnia !

dodano 30.09.2009 przez

Należy wysoko ocenić Toyotę Verso.Biorąc pod uwagę główne elementy auta,to nawet bardzo wysoko.Detale,wiadomo nie zawsze zadowalają.Jak na samochód rodzinny na pewno jest on bardzo trafiony.Duży bagażnik(oczywiście nie taki jak w kombiaczu),ale sporo pakunów się pomieści,łącznie z wózkiem i łóżeczkiem turystycznym,przestronne wnętrze dobrze dopracowane i rozplanowane nie budzi zastrzeżeń.Sporo różnorodnych funkcji ułatwiających życie,np. kluczykowy wyłącznik przedniej poduszki powietrznej pasażera.

dodano 21.11.2010 przez

Solidny samochód za solidną cenę, ale uważam, że warto. Ja mam wersję SOL czarny metalik srebrne relingi dachowe srebrne światła i inne wstawki. Wygląda to na mój gust rewelacyjnie. Uprzednio spotkałem się z oceną tego samochodu przez redaktora jednego z portali internetowych bodajże gazeta.pl, który nijaki wygląd uznał za jeden z minusów tego modelu. W przypadku czarnego metalica na pewno nie ma racji.No i nie jest to samochód ludu - VW.

dodano 01.09.2011 przez

Ten samochód to nie rajdówka i to mi odpowiada. Czy jest to samochód rodzinny? Pewnie tak chociaż na małą rodzinę bo to wszak minivan;). Trochę mi brakuje przestrzeni bagażowej i na wakacje musiałem się zaopatrzyć w box. Byłem bardzo zaskoczony hałasem, a właściwie jego brakiem, przy jeżdzie autostradą z tym boxem, z szybkością ok. 120 km. Jak na razie, po 10 tys km, moje oceny są jak najbardziej pozytywne czego i Wam życzę.

dodano 09.08.2013 przez

Generalnie bardzo fajne auto i po liftingu na prawde ładne. Brakuje jednak czegoś co mogłoby nazwać je przełomowym lub oszaleć na jego punkcie. Porównywałem z C-Maxem (konsola jak ze star-treka i tańsze plastiki), Mazdą 5 (wąska tylna kanapa), Scenicem (żona odrzuciła ze względu na zegary) i wybrałem Toyote.

dodano 27.01.2011 przez

przed zakupem należy sobie odpowiedzieć czy i do czego potrzebny mi jest taki przestronny i rodzinny samochód. Jeżeli masz dzieci, uprawiasz sporty zimowe, pływasz na desce, łowisz ryby czy wozisz duże przedmioty to jest to dobre rozwiązanie. Poza tym to TOYOTA

dodano 18.04.2014 przez

Na ocenę aktualnego auta zawsze ma wpływ to czym się jeździło wcześniej. W porównaniu z moją poprzednią toyotą auris obecna oferuje wygodniejsze wnętrze, większy bagażnik ale też gorsze przyspieszenie, większe spalanie i gorsze niektóre drobiazgi

dodano 18.11.2014 przez

Niby w niczym, poza niezawodnością się nie wyróżnia, ale to kolejna (po Camry) Toyota, w której przejechane kilometry są przyjemnością. Wyższej jakości wykończenie (lepsze tworzywa), więcej mocy i byłby ideał.

dodano 13.02.2010 przez

Samochód dopracowany. Znaczny postęp w stosunku do poprzednika. Automat to świetna sprawa - komfort jazdy znacznie wzrasta. Polecam takie rozwiązanie. Kto nie jeździł niech koniecznie spróbuje.

dodano 31.10.2010 przez

Nie ma aut doskonałych i Verso na pewno takim nie jest. Na pewno jest to dobre auto dające komfort i wygodę i poczucie bezpieczeństwa nie tylko kierowcy, za całkiem przyzwoite pieniądze.