Lista ocen Toyota Verso Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW 2013-2018 (21) - Silnik

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sławek
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Silnik jest po prostu super. Przypominam jest to benzyniak BEZ TURBINY więc nie ma współczesnego szału przyspieszeniowego ale pracuje cichutko, przy w miarę nie nerwowej jeździe spala niewiele paliwa, nie żre oleju ani nim nie pluje jak "turbiaki". Jak już komuś zależy na mocnym przyspieszeniu to wystarczy tylko na biegu niżej mocniej i dłużej przycisnąć gaz i wyprzedzamy bardzo szybko. Jeden z nielicznych producentów którzy nie dali...
~LafarM
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Bardzo przyjemny dźwięk. Dość elastyczny. Podczas codziennej jazdy jest OK. W porównaniu do poprzednich moich aut na plus, tylko Outlander 2,4 ma lepsze osiągi (moc i moment). co bardzo czuć podczas wyprzedzania na trasie. Tam gdzie Outlnderem wyprzedzam dodając gazu na 5 biegu, w Verso muszę zredukować i to czasami do 3. Za to Verso nadrabia na wynikach spalania.
~roninekgdansk
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Silnik 147 kucyków wyystarczający do zwinnego poruszania się tym autem i ma niewygórowany apetyt na paliwo. Trochę brakuje elastyczności na wyższych biegach, ale wiadomo to nie diesel. Redukcja i ogień! Czwórka bo przesiadam się z mocniejszego Vteca w lżejszym aucie, nie ma porównania do 1.6 w takim megane cz focusie.
~Paweł
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Wystarczająco dynamiczny, ale nieco za głośny powyżej 120 km/h. Jest też zbyt paliwożerny. Jeżdżąc po Warszawie zimą potrafi spalić 12 litrów a ma trasie 8 litrów. W okresie letnim spalanie spada o ok. 1 - 1,5 litra w mieście i ok 0,5 - 1 litr na trasie.
~Sajmon
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Bez zarzutu, jednak jeśli chcemy szybko wyprzedzić redukcja biegów raczej konieczna. Przy jeździe autostradą nie mam uwag płynnie przyspiesza. W porównaniu z dieslem mniejsze spalanie.
~Qirol
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Przyspiesza grubo powyżej 3000 obrotów przez co wszelkie wymuszania i wyprzedzenia trwają o wiele dłużej niż focusie II tdci, który użytkowałem poprzednio, ale to w końcu niedoładowana benzyna. Poza tym Ok.
~saasiek
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
dość żwawy, na automacie lepiej przybiera w porównaniu do testowanej Verso w manualu; manetki w kierownicy 147 koni przycisk 'sport' wystarczy na odrobinę zabawy
~Jacek
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Przejechałem dopiero 2500km, ale mogę powiedzieć, że nie mam zastrzeżeń. Przyjemny pomruk, od 3 biegu w górę czuć zapas mocy jak na taką bryłe. Jak dla mnie wystarczający.
~Krzysztof
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Moc w sam raz dla spokojnej i komfortowej jazdy, bo to minivan a nie roadster. Praca cicha, zbiera się dosyć żwawo. Jak na razie w trasie przy 100-110 km/h pali 6,8 l.
~Piotr
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
To nie jest rakieta ale 147 KM daje radę. Spalanie około 8 litrów. Najniższe na jednopasmowce około 400 km w tą i z powrotem 5,9 litra przy prędkości 90 100.
Toyota Verso Minivan Facelifting