Lista ocen Toyota Verso Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW 2013-2018 (16) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Tani samochód to to nie jest. Ale to jest Toyota i to świetnie wyposażona. Po naprawde długim rozeznaniu w tym segmencie wolałem dopłacić do Toyoty. Znana, pewna jednostka silnikowa, dobrze wyposażony, przestronny, jest trochę koni pod maską. Zobaczę jaka będzie ocena samochodu po pierwszych wizytach w serwisie :) I po kilku latach eksploatacji.
~arvedu
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
no i tu parę negatywnych uwag, mianowicie jak na taką cenę mój egzemplarz kosztował 90000 można oczekiwać przyzwoitego wykonania, a tak nie jest, plastiki słabej jakości a w dodatku źle spasowane, kierownica jadąc na wprost wcale nie jest ustawiona prosto odkąd składają je w turcji to już nie jest ta toyota co przed laty
~roninekgdansk
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
dobrze z plusem. Auto nietanie ale warte swojej ceny. Konkurencja prawdopodobnie tańsza w bazowym modelu, ale przy konfiguracji prawie-full wypas różnica się zaciera - toyota daje więcej w standardzie i obecnie ma promocje na pakiety. Dealerzy odproni na rabaty, choc można uciąć nieco z ceny katalogowej
~saasiek
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Za 116 tyś pln można żądać więcej. Myślałem o Hyundai Tucson automat diesel z 2017r. jednak brak tam tak dużej przestrzeni w drugim rzędzie siedzeń. Mam trójkę maluchów z tyłu i to rodzina jest najważniejsza, a nie grat za ponad 100 tyś. pln
~Paweł
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Drogi zakup, wysokie spalanie ale liczę na to, że auto będzie bezawaryjne jak to toyota (w mojej rodzinie to trzecia toyota - poprzednie były naprawdę bezawaryjne)
~Piotr
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Dla mnie ok. Siedem indywidulnych foteli. Półskury, ksenony, rolety, stoliczki dla pasażerów. Siedemnastki w standardzie, otwieranie na dotyk, bezkluczykowe odpalanie, trohę tego dają.
~sielim
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Powiem krótko: trudno znaleźć samochód rodzinny z automatem (to u mnie było must be) w podobnej cenie i jakości, ja widzę tylko znacznie droższe.
~trevor
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Są pewnie auta lepsze (BMW 2 Sports Tourer) czy tańsze (Dacia Lodgy) ale Verso to udany kompromis
~Krzysztof
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Trochę droga - 90 tys. ale warto było dać, w tej cenie nic znacznie lepszego, chyba że koreańczyk. Carens
Dziennik kosztów dla Toyota Verso Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
7,7
~Kris
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Teraz za te pieniądze nie da się kupić nic porządnego.
Toyota Verso Minivan Facelifting