Lista ocen Toyota Verso Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW 2009-2013 (20) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maestro
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażera oraz wyprofilowanie foteli w pierwszym rzędzie siedzeń idealna. Drugi rząd wyprofilowanie foteli już słabsze, przestrzeń w przypadku niewykorzystania trzeciego rzędu siedzeń też nazwałbym bardzo dobrą - może podróżować bardzo wygodnie 4 osoby o słusznym wzroście, trochę mniej wygodnie 5 osób o słusznym wzroście + 2 dzieci w trzecim rzędzie siedzeń/ lub pasażerów o niskim wzroście.
~Buczo
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Tu jestem mile zaskoczony.Nie należę do mikrusów 180cm/100kg, ale nie mam kolan pod brodą, nawet przy w pełni obsadzonych fotelach,zarówno z przodu jak i z tyłu.Nawet przy założonym foteliku z tyłu nie ma większych problemów z miejscem dla pasażerów.Gorzej jest w trzecim rzędzie siedzeń.Te dwie osoby nie mogą być \"pełnowymiarowe\", bo uszy będą mieć zasłonięte kolanami.
~Przemkos
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Aż za dużo. 3 dorosłe osoby mogą jechać komfortowo z tyłu. Nad głową pełno miejsca, nie ma poczucia zduszenia w puszce. Miejsce kierowcy i pasażera - tyle ile być powinno. Dodatkowo dach panoramiczny daje dodatkowo poczucie przestrzeni nad głową. Dzieci to uwielbiają :)
~E&M
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Samochód prorodzinny. Dużo miejsca dla kierowcy i pasażera, a także w drugim rzędzie siedzeń. Bagażnik wystarczający dla 4 osobowej rodziny. Jazdy w ostatnim rzędzie siedzeń nie polecam - ciasno, o ile się tam w ogóle wejdzie.
~riesling
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Jeszcze obszerniejsza kabina pasażerska i lepsze siedzenia niż w poprzednim aucie. Podobną trasę wakacyjną pokonałem rok po roku różnymi autami i z verso wysiadłem mniej zmęczony.
~Włodek
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
5 miejśc dla osób dorosłych, plus 2 dodatkowe dla dzieciaków i nastolatków. Tylne trzy siedzenia wspełni niezależne, więc każdy może sam sobie dopasowywać
~Andrzeju
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Z przodu ok, z tyłu podział na trzy niezależne fotele jest kosztem komfortu pasażerów, szczególnie gdy jest ich dwóch.
~mały
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
jak na samochód rodzinny i na dalsze trasy to myśle że jest za mało schowków i uchwytów na kubki zwłaszcza z przodu
~marks
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
bardzo dobra no i drzwi szeroko się otwierają łatwo wkłada się dziecko do tyłu na fotelik
~Erni
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Z przodu i z tylu dozo miejsca szerokie auto ale bagaznik jest nie zaduzy ,ale dla rodziny 2+2 wyatarczy
Toyota Verso Minivan