Lista ocen Toyota Yaris I 1.3 i 16V 86KM 63kW 1999-2005 (97) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 93 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~robo
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Silnik trochę dźwięczy jak mały dizelek. Coś cyklicznie jęczy przy włączonym napędzie. Blokada skrzyni biegów źle załozona - po postoju nie mozna włożyć biegu. Tylne zagłówki w pozycji schowanej mogą uszkodzić kręgi szyjne !!! No i co za debil zaprojektował tak światło w bagażniku, że przesłania go zasłonka bagaznika i jest w nim ciemno. Fotel kierowcy ustawiony trochę wyzej po 2 dniach i tak jest w najniższej pozycji - to nie jest normalne.
~master
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
...tutaj bardzo się zawiodłem, ponieważ niespodziewałem się ze w Toyocie może mieć miejsce na jakieś metaliczne brzeczenia w okolicy silnika przy prędkości obrotowej silnika 2800. Mało tego serwis nie wie co to jest i w tej kwesti dla Toyoty wielka dwója,pała jak nic. Autko do tanich nie należy a renoma firmy skłoniła mnie do tego zakupu,no i jak tak dalej bedzię to będziemy się gniewać na Toyotę!
~mamile
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Nie ma. Leję i jadę, wymieniłem tarcze przód i tył, klocki, wymieniam olej i filtry, kupiłem lacze - sama eksploatacja. Pod TUeV musiałem zmienić przednie klosze. Plastik był żółty. Nowe THX kosztowały 2 szt. ca 100 Euro. Raz padła sonda lambda. Zrobiłem nią już około 70 tkm ... W 12 letnim maluchu od Toyoty powoli pojawia się korozja (nie widoczne miejsca!)...
~unicredit@world.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Moja rodzina ma już jednego Yarisa od trzech lat i nigdy nie miała z nim problemów. Jednak mógłbym się wypowiedzieć negatywnie o sposobie wykonania mojego Yarisa przez Francuzów. Mianowicie schowki po prawej stronie wyginają się w trakcie otwierania!! Złe mechanizmy klameczek tych schowków!! Korbelki od szyb wychodzą!!! Nie potrzeba dużej siły, aby zostały w rekach!!
~Łukasz W.Winiacz | winiacz1@tlen.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
No i wcale nie jest tak bajecznie. Auto przejechało dopiero 70 tys.km a już słychać jakieś stuki, trzeszczenia tapicerki (plastki w tym samochodzie są naprawdę marej jakości - twarde, szybko się rysują). Dodatkowo ostatnio zepsuł się wskaźnik poziomu paliwa a komputer pokładowy to chyba nigdy nie działał tak jak powienien:|
~farben1@interia.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
auto ma 5 tygodni a juz byl wymieniany zderzak przedni(pekl na mrozie ,oni twierdzili ze to uszkodzenie mechaniczne i uwazali ze nie moga mi tego wymienic-ale wymienili mi dali mi ze swojego sluzbowego auta!!) no i czujnik nie zamknietych drzwi-ponic sie rozmagnetyzowal czy cos tam i maja zalecenia wymieniac!!
~Magda
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
psuje sie doslownie wszystko i nie sa to powazne usterki ktore nie pozwolilyby dojechac tam gdzie sie chce ale jest to jedna wielka jezdzaca kupa nieszczescia od przyciskow i przelacznikow ktore trzeba tluc zeby dzialaly po drzwi ktorymi trzeba trzaskac zeby sie zamknely, po zamki ktore sie zacinaja
~Larry
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
kto mówi o niezawodności to mi sie smutno robi. w serwisie zostawiłem już z połowe yarise tzn wartość :/ szyby się rysują, kable pękają, rurki przeciekają, klocki co chwile trzeba wymieniać i wszystko oczywiście nie jest winą serwisu i to klient musi płacić
~Mirekk
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
pedantom może sprawić trochę przykrości bo jest pare przypadłości które mogą denerwować (np. trzeszczące plastiki, stukająca klapa, skrzypiąca kanapa czy pedał sprzęgła, dzwoniące klocki hamulcowe) ale zawsze wszystko działa
Dziennik kosztów dla Toyota Yaris I 1.3 i 16V 86KM 63kW
7,3
7,9
~smartbart03@interia.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
jak na razie 4 - wymiana komputera pokładowego (zawieszał wskazanie zasięgu się po tankowaniu), nieraz nie działa ofabryczny centralny zamek, dwukrotnie ustawiane światła, niedomykające się drzwi