Lista ocen Toyota Yaris I 1.3 i 16V 86KM 63kW 1999-2005 (73) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 117 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pan_samochodzik
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Skrzynia do roboty, w toyocie mówią ze synchronizatory plus docisk sprzegła, i to od dawna skrzynia chodzi kiepsko. Samochód rdzewieje (malowany cały dach i slupki z przodu z podowu ogrnisk korozji nad szyba, na słupkach i z tyłu dachu. Pocił się miedzy głowicą a blokiem silnika, pięć razy (5) naprawiany piszczacy pedał sprzegła - nieudolnie smarowany przez aso. Wymiana dopiero po piśmie od rzeczoznawcy. Wszelka rdza to niby uszkodzenia...
~kryska
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
W salonie nie dokonano prawidłowo "" przeglądu. Brak było właściwej iliści oleju w skrzyni biegów. Poza tym była jedna część fabrycznie uszkodzona (niewłaściwy materiał) Przy większych prędkościaćh słychać szumy z nieszczelnośći - tego też nie umieli w serwisie zrobić . Były przeglądy ekstra w 2 różnych serwisach i nic
~Barthos_SD
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Dwa lata jeżdżenia, ponad 50 000 km, i nic... Oby tak dalej (nie zapeszając rzecz jasna). Dobijam co prawda 100 "tysiaczków" i musiałem niedawno zrobić nieco poważniejszy serwis, ale to normalna sprawa. Myślę, że przede mną jeszcze długie kilosy w tym autku.
~ovo1@vp.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Nie jest źle, ale daję ´źle´ za polski serwis Toyoty w którym nie wpisują żadnych napraw do karty pojazdu. Według mnie to bydło. Poza tym ´nic nie mogą poradzić´ na wrodzone usterki pojazdu-
~karina
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
wymiana rozrzadu-samochód odkupiony od firmy(wiec wiadomo jak ktos dbał)naprawa w toyocie koszt okolo 2000 u mechanika innej marki 1000 jezdzi swietie po aprawie zadnych problemow
~Mirekk
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
70 tys km przejechanych po różnych drogach (tylko polskich), w różnych warunkach, auto nie było oszczędzane i.... nic, zero usterek, jestem pod wielkim wrażeniem
~artur
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Z poważniejszych usterek: wymiana rozrusznika po ok. 32000, spalona żarówka świateł drogowych, notorycznie pękający miweszk osłaniający dzwignię skrzyni biegów
~Mirosław Radomski
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Po 2 latach użytkowania pękła przednia szyba ;-( ale wymieniono w ramach gwarancji. Co by było po gwarancji... lepiej nie pytać. W ASO około 1000 PLN.
~chromus
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
W najnowszym rankingu TUV Yaris został uznany za auto najmniej usterkowe. W kategorii aut od 1 do 3 lat - pierwsze miejsce z wynikiem 1,3%.
Dziennik kosztów dla Toyota Yaris I 1.3 i 16V 86KM 63kW
7,3
7,9
~techmen11@wp.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Ja zrobiłem 50.000 km w dwa lata. Poważnych awarii nie było. Standardowe wymiany zużytych elementów mechanicznych.