Lista ocen Toyota Yaris I 1.3 i 16V 86KM 63kW 1999-2005 (97) - Widoczność

Na liście zabraknie 93 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Barthos_SD
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Ehm... No cóż ja akurat mam wersję 3 - drzwiową i tu muszę z przykrością stwierdzić, że gruuuuuuuuuube słupki i małe tylne boczne szyby to nie jest zbyt trafiona kombinacja. Przy włączaniu się do ruchu "pod skosem" mamy bardzo skutecznie uniemożliwioną obserwację drogi głównej, z czasem jednak możemy się do tego przyzwyczaić. W wersji 5 - drzwiowej sprawa wygląda dużo lepiej, jednak tak być nie powinno - dlatego tylko "trója".
~mattbe
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Całkiem niezła, lusterka troche małe ale da sie z tym żyć, na niektórych ciasnych skrzyżowaniach gdy dojeżdża sie do drogi pod kątem słupek z zagłówkiem fotela pasażera potrafią zasłonić wszystko. Światła beznadziejne, wkładałem różne żarówki i nic nie pomogło, strumień rozproszony i niezbyt jasny.
~stirrer
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Calosc bardzo dobra, ale minus za brak widocznosc maski co utrudnia parkowanie w ciasnych miejscach (na powiedzmy 10-15 cm), lusterko wsteczne moglo by byc wieksze, widocznosc do tylu srednia, lusterka boczne - doskonale.
~Łukasz W.Winiacz | winiacz1@tlen.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Jak to w autku miejskim widoczność jest bardzo dobra. To oczywiście zasługa małych wymiarów auta jak i "krzesełkowatego" sposobie siedzenia - w Yarisie siedzi się wysoko. Lusterka wsteczne i boczne na 5.
~yariss
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
stawiam tylko 4 bo brat narzeka na kiepską widoczność z tyłu, Ja korzystam z lusterek (również z wstecznego) więc nie zauważyłem problemu poza tym widoczność z przodu - rewelacja.
~robertnet
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Przód ok, tył trochę słabo, ale lusterka są dobre. Potwierdzam spostrzeżenia innych, że z przodu lusterko wsteczne często przysłania światła na skrzyżowaniach.
~esperalcio@wp.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
to najwieksza wada tego modelu z przodu jeszcze jak tako ale tyl jest naprawde kiepski wczesniej jezdzilem daewoo espero i bylo o wiele lepiej
~ovo1@vp.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Słupki przednie zasłaniają widok na zakrętach i skrzyżowaniach. Do tyłu jazda ´na lusterka´ jak w ciężarówce.
~Robsad
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Słupki boczne efektywnie zasłaniaja widoczność z boku. Jestem wysoki i miałem siedzenie znacznie odsuniete do tyłu
~miodek997 miodzio997@wp.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
troszeczkę mogla by być lepsza z tyłu. Planowalem nawet zakup czujnika cofania- ale już się przyzwyczaiłem do specyfiki tylnej szybki