Lista ocen Toyota Yaris I 1.4 DI 75KM 55kW 2001-2005 (23) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gg409138 - jak ktos ma pytania
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
w sumie zadna duperelka nie poszla... spalila sie jedna zaroweczka od podswietlenia deski rozdzielczej, palily sie zarowki h4, halogen, odpadla oslona od komputera (jest w srodku na wysoki stop pasazera), zaslepka/oslona z prowadnicy fotela, fotel kierowcy przez moment trzeszczal ale mu przeszlo... trzeszczy
~Narcyz - gg 409138 jak sa pytania :]
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
hm... w sumie to tylko poszly lopatki w turbo sprezarce - wymienili w ramach gwarancji - ponoc ze zlego stopu zrobili i sie zdeformowala (byly dodatkowe efekty akustyczne) i ciagle zaparowuje ktorys halogen przeciwmgielny trwalos halogenow oceniam na 1rok lub 50.000km - potem wymiana :/
~Andrzej
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
W ciągu ostatnich dwóch lat drobne usterki związane z centralnym zamkiem, wycieraczką tylną, wcześniej nic nie działo się. Kupiłem samochód po kolizyjny więc niedomagania związane z tym co przeszedł były, np. część elektryki połączona bez kostek więc przepalały się kabelki.
~klimper
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
Po 2 latach użytkowania wymieniłem aż klocki z przodu, klocki i tarcze z tyłu, 2 razy komplet filtrów i olej. Koniec. Aha jak kupiłem to klapka od wlewu baku nie chciała mi się otwierać, wystarczyło odgiąć blaszkę i po sprawie. Raz przepaliła mi się żarówka mijania i jakaś tylna :]
~ipaq
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
konrtolka poduszki 2 razy świeci, zgasili co było nie wiedzą, stuki w tylnym zawieszeniu po 100000 km, pewnie tuleje met. gumowe, serwis gra greka bo zaraz się gwarancja kończy, nierówne obroty silnika na zimno, jakiś zaworek przeczyścili, zaraz jest to samo, więc drobiazgi.
~Tytus
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
Przepaliła się żaróweczka podświetlająca panel przy regulacji nawiewu itp, koszt żarówki 2zł, wymiana w ASO 50zł!!! Przepalona żarówka świateł postojowych, mały koszt i samodzielna wymiana.
~miron
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
dobrze bo kazdy drobiazg kosztuje krocie w serwisie/uszczeka gumowa okna bocznych drzwi 300 zl+100 rob.dobrze ze na gwarancji mi wymienili/
~Marian
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
japoński japoczyk z japoni - tu się nie ma co zepsuć.... radio pokazuje mi -20 latem, a jesienią -3 (a jest 15st C)
~maciej
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
1. piszczący pasek alternatora 2. Wycieki oleju spod zaworów 3. Nie działająca regulacja świateł przednich
Dziennik kosztów dla Toyota Yaris I 1.4 DI 75KM 55kW
5,2
~Marcin 1986
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
Mój egzemplarz jest powypadkowy miałem w zwiazku z tym pare napraw zamknęło sie w 3 tys. zł