Lista ocen Toyota Yaris I 1.4 DI 75KM 55kW 2001-2005 (21) - Ergonomia

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~:)
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
Wyświetlach jest bardzo dobry, czytelny i nie wymaga odrywania wzroku od istotniejszych rzeczy. Radio sterowane w kierownicy bardzo podwyższa poziom bezpieczeństwa. Jedynie podczas sterowania klimą trzeba zdjąć rękę z kierownicy, ale po paru razach trafia się bez patrzenia na odpowiednie pokrętło. Dobrze, że fotel jest regulowany na wysokość, bo np. fotel pasażera jest jak dla mnie za wysoko, więc lewy można obinżyć i jest spoko.
~gg409138 - jak ktos ma pytania
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
mam wersje z 1 airbagiem - stara wersja miala schowek a nie polke.., kieszen w fotelu momentalnie sie wypycha i wyglada potem jak worek na kartofle - lepiej z niego nie korzystac, kierwonica ustawiania w jednej plaszczyznie - duza wada, fotel ma skokowa regulacje - nigdy nie udalo mi sie zajac idealnej pozycji, ale w sumie jest dobrze, plecy nigdy mnie nie bolaly nawet po dluugiej jezdzie
~Tytus
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
Jak na rocznik 2002 i auto miejskie jest bardzo dobrze, wsytstkie przełączniki są pod reką, mały bagażnik można powiększyć przesuwną tylnią kanapą, schowki są tu i ówdzie, w sumie przydałby się większy \"otwór\" do wsiadania z tyłu (dla dorosłego) :)))
~maciej
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
samochód mały z zewnątrz, zaskakuje obszernym wnętrzem w środku. Wysoki sufit, przesuwana tylnia kanapa - jednym ruchem powiększymy bagażnik o 100l! Rozmieszczenie przycisków intuicyjne. Naprawdę super.
~drex@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
Niby jest ok, trzymanie boczne przyzwoite, regulacja kierownicy i wysokosci fotela kerowcy a jednak lewa nowga mi dretwieje, co nie ma miejsca w innych autach;)
~Andrzej
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
Brak schowków w drzwiach tylnych. Ale dla kierowcy wszystko znajduje się przy dłoniach. Plus za półkę pod kierownicą przynajmniej tam można dać portfel.
~Menelli
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
Wszystkie przełączniki pod ręką, kierownica w wersji Sol bardzo wygodna, mała. Jedyny minus to za krótkie przednie fotele i brak trzymania bocznego.
~piotrekaudi260180
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
ergonomia doskonale wszystko jest na swoim miejscu i tam gdzie by się tego szukało , duża ilość fajnych schowków
~Narcyz - gg 409138 jak sa pytania :]
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
wszystko ladnie przemyslane, troche razi kontrolka od halogenow przednich, przydaloby sie drugie swiatelko w bagazniku
~miron
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
przednie fotele 0 trzymania bocznego niewygodne brak reg.na wysokosc nie mowiadz o ledzwiowym nedznne materialy i ich kolorystyka