Lista ocen Toyota Yaris I 1.4 DI 75KM 55kW 2001-2005 (28) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maciej
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
myślałem że w Fiacie Tempra 10 lat starszym skrzynia \"haczy\" , lecz Yariska mimo precyzyjnego i lekkiego wrzucania biegów, wyraźnie \"haczy\". PS:Jak byłem w ASO Toyota, jakiś facet skarżył się, że ma to samo w nowiutkiej Yarisce. Po prostu, ten typ tak ma.
~klimper
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
Dałem 4 ale pracuje bez zarzutów, biegi wchodzą łatwo, choć zdarza się faktycznie że wsteczny muszę wbić ponownie bo jakby w połowie się zatrzyma i nie chce iść dalej...Z innymi biegami nigdy nie miałem problemu.
~gg409138 - jak ktos ma pytania
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
ale wsteczny nie zawsze chce wejsc, jedynka ciut za krotka.. dwojka ciut za dluga, brakuje szostego biegu poza tym to rewelacja chodzi lekko i precyzyjnie, krotkie skoki i krotkie prowadzenie dzwigni a przyjemnie zmieniac
~Mietko
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
Po około 100 000 poszło łożysko w skrzyni biegów ( francuz ) mechanik który to wymieniał przy okazji coś spierniczył przy synchronizatorze (bo przy szybkim włożeniu V biegu jest zgrzyt )
~piotrekaudi260180
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
Czasami zgrzytnie przy zmianie biegów , nieprecyzyjna zmiana biegów , dzwignia chodzi twardo , do audi gdzie można było zmieniać biegi małym palcem to nie można porównywać no ale cóż nie ta klasa pojazdu
~top-auto@wp.pl
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
Niestety skrzynia wytrzymała tylko 130000km od nowości i rozsypała się więc trudno ocenić ją dobrze, koszt używanej 1000zł i bardzo ciężko dostać do diesla, nowa lepiej nie mówić.
~Narcyz - gg 409138 jak sa pytania :]
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
dziala leciutko i precyzyjnie poza wstecznym ktory nie zawsze wchodzi, krotkie skoki dzwigni, bardzo przyjemne i latwe prowadzenie drazka - ale mogloby byc ciut lepiej
~:)
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
Gdyby wsteczny jeszcze wchodził za pierwszym razem to byłoby ok. Nie wiem czemu skok między 1 a 2 jest stosunkowo służszy od innych. Ale ogólnie bardzo przyjemnie
~Andrzej
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
Biegi wchodzą bez problemu, nawet po tylu latach nic nie skrzypi, nie trzeszczy. 5 bieg elastyczny (od ok 60km/h da się jechać).
~Marian
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
ze skrzyni jestem najmniej zadowolony. przy redukcji do 1 często nie chce wejść... niezbyt łatwo wchodzą biegi