Lista ocen Toyota Yaris I 1.4 DI 75KM 55kW 2001-2005 (24) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~klimper
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
Dałem za 6 letnie auto sporo, ale przez 2 lata na jego utrzymanie wydałem na prawdę niewiele. Oczywiście mógłby być tańszy, obecnie na rynku większość yarisów do kupienia jest już zajeżdżona, jak ktoś wie co ma to nie sprzeda, a w cenie tychże \"dobrych\" yarisów są w o wiele lepszym stanie inne modele np kia picanto. Mimo wszystko polecam, a przy zakupie nie być skąpym i wydać te 200zł na przegląd! I najlepiej zagadać z kimś żeby podłączyć...
~Andrzej
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
kupiony za ok 30 tys zł w 2005 roku, cena wtedy nowego (o ile się nie mylę) to ok 60 tys., za nowe wtedy bym nie dał tyle. Natomiast myślę ze po tylu latach eksploatacji bezawaryjnej warto byłoby dać tą kwotę.
~miron
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
za te pieniadze oczekiwalem lepszego samochodu pod wzgledem wzposazenia i jakosci materialow/radio bez rds i brak oswietlenia bagaznika np/nie bede wymienial wiecej bo serwisuje u dielera i sie obrazi
~:)
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
No samochód w wersji SOL jest drogi - 55 tys., ale po tym wydatku masz świadomość, że jeździsz najprawdopodobniej najbardziej ekonomicznym silnikiem na rynku (notabene BMW go kupuje do mini). Polecam.
~top-auto@wp.pl
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
Małe autko w którym królują tanie plastiki wewnątrz za prawie 60000zł i to bez klimatyzacji to sporo a do tego wcale nie takie bezawaryjne jak mówią reklamy.
~drex@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
Co tu duzo mowic, lac ON i nic wiecej. Serwis bardzo mily i profesjonalny, wszystko (co potrafia) zrobia i do tego wbrew pozorom - TANI!!!
~gg409138 - jak ktos ma pytania
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
za drogi !!!!!!!!!! dlaczego diesel tyle kosztuje ?? w ogole Toyota za wyskie te ceny daje... bez wzgledu na model...
~plecildiono
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
Pewnie trochę drozszy od rówieśników innych marek ale warto.
~piotrekaudi260180
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
dobry stosunek chociaż samochód droższy od konkurentów w tej klasie
Dziennik kosztów dla Toyota Yaris I 1.4 DI 75KM 55kW
5,2
~maciej
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
za drogie, przereklamowane, nie warto płacić za markę i wierzyć stereotypom.