Lista ocen Toyota Yaris I 1.4 DI 75KM 55kW 2001-2005 (29) - Widoczność

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
No kiedyś to może było lepiej, ale przy obecnych samochodach nawet tej klasy nie wypada najlepiej. Szczególnie jeśli chodzi o miejsce dla pasażerów, lub raczej jego brak. Wymiana żarówek po lewej stronie to koszmar - bardzo mało miejsca na dłoń.
~Tytus
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
Lusterka boczne są duże więc z widocznością do tyłu nie ma poroblemów, do przodu, w lewo i prawo również jest OKI, problem jest podczas pokonywania zakrętów bo w miarę szerokie słupki boczne przedniej szyby skutecznie blokują pewne pole widzenia.
~Narcyz - gg 409138 jak sa pytania :]
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
do przodu bardzo dobrze, do tylu zle albo przecietnie, najwiekszy mankament to slupki boczne - na zakrecie moze sie za nimi schowac samochod, czasami nie widac gdzie sie jedzie trzeba wychylic sie do szyby bocznej lub przedniej
~rpietraszko@autograf.pl
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
Przód i boki- OK, duże szyby i wysoko wyprofilowane fotele i jest perfect! Z tyłu za to bardzo Żle- malutka szybka przy cofaniu utrudnia ocenę odległości. W ścisku na parkingu trzeba uważać.
~piotrekaudi260180
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
Przeciętna dlatego że kilka razy zasłonił mi przechodnia przedni słupek , końca maski nie widać tyłu auta też nie bardzo , mi nie przeszkadza ale jest inaczej niż w sedanie
~Marcin 1986
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
Z przodu są duże okna jeżeli chodzi o tył nieco duży słupek jednak praktycznie za szybami nie ma już nawet kawałka zderzaka co pozwala parkować do samej przeszkody.
~klimper
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
Widoczność ok, ale raz potrąciłbym babkę na pasach, ukryła mi się akurat na lewym słupku (albo wtedy byłem tylko zmęczony ?)
~Menelli
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
Przód, boki ok. Tył nieco gorzej jednak biorąc po uwagę, że tylnej szyby można prawie dotknąć ręką parkowanie dziecinnie łatwe.
~gg409138 - jak ktos ma pytania
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
do tyłu trzeba troche uwazac i slupek boczny zaslania przy zakrecie w lewo poza tym super, momentalnie sie wyczuwa samochod
Dziennik kosztów dla Toyota Yaris I 1.4 DI 75KM 55kW
5,2
~:)
Hatchback 1.4 DI 75KM 55kW
We wszystkich kierumkach oprócz tyłu bardzo fajnie. Do tyłu nie bardzo, od czego są lusterka.